Obserwuj w Google News

Skandal w TVP. Prowadzącemu puściły nerwy. "Jezu, przestań, Jarek!" [WIDEO]

2 min. czytania
16.12.2022 12:44
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz stracił panowanie nad sobą w programie na żywo. Wulgarne komentarze celebryty zniesmaczyły nawet jego kolegę prowadzącego, który postanowił przywołać go do porządku. Wideo z popisem Jakimowicza w TVP Info trafiło do sieci. 

Jarosław Jakimowicz
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS, Twitter:@OglądamW

Jarosław Jakimowicz, po zakończeniu krótkiej kariery aktorskiej i udziale w "Big Brotherze", gdzie lansował się u boku Jolanty Rutowicz, usiłuje odnaleźć się w roli komentatora bieżących wydarzeń na antenie TVP Info. 

Były gwiazdor "Młodych wilków" współprowadzi program w "W kontrze" oraz ubarwia swoją obecnością poranną audycję "Jedziemy!" Michała Rachonia. Celebryta znany jest z niewyparzonego języka oraz zajadłych komentarzy, w których obrzuca kalumniami oponentów politycznych oraz dawnych znajomych z show-biznesu. Przy tym nie ma skrupułów robić tego na wizji, czego przykładem jest ostatni popis Jakimowicza w programie na żywo w TVP Info.

Redakcja poleca

Jarosław Jakimowicz w TVP o "darciu mord". Rachoń zażenowany 

Były gwiazdor show-biznesu postanowił powiedzieć w programie "Jedziemy!", co myśli o sejmowej debacie nad wotum nieufności dla ministra Zbigniewa Ziobry. Było mu żal, że opozycja tak "dojeżdża wielkiego patriotę, który dba o polską suwerenność i o to, abyśmy byli w Europie, a nie na kolanach". 

- Z drugiej strony, jak to w tym Sejmie się odbywa? Jak tam te chamy cały czas drą mordy - nakręcał się Jakimowicz, na co speszony Rachoń zaśmiał się: "Jezu!". 

- Nie no, ale bracie, czy ty tego nie słyszysz?! - ciągnął coraz bardziej pobudzony "ekspert". 

Prowadzący próbował tonować wulgarną wypowiedź Jakimowicza, ale tamten nie zważając, że robi się niezręcznie, kontynuował tyradę o "darciu mord" przez opozycjonistów PiS-u. Prowadzący był bezsilny. 

- Jezu, przestań, Jarek! Język, używamy języka... Poranek jest, 8 rano. Do zobaczenia! - zakończył spotkanie wyraźnie zażenowany Rachoń, któremu już coraz trudniej było przekrzyczeć nabuzowanego kolegę. 

Celebryta z TVP Info powinien podać sobie rękę z kolegą z radowej Trójki?

Zobacz także "Leniwe, ulane świnie". Dziennikarz Trójki wyśmiewa body positive i uderza w kobiety z nadwagą.