Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka ukrywała to przed Baronem. W końcu musiała powiedzieć prawdę

2 min. czytania
15.02.2023 15:04
Zareaguj Reakcja

Nawet w najlepszym związku można pozwolić sobie na małe sekrety. Zwłaszcza wtedy, gdy planuje się coś, co może się wcale nie udać. Sandra Kubicka postanowiła zataić przed ukochanym fakt, że starała się o pracę w telewizji. "Nie chciałam zapeszać" — tłumaczy. Czy to zmieniło ich relację?

Sandra Kubicka ukrywała przed Baronem, że chce pracować w TVP. "Nie chciałam zapeszać"
fot. VIPHOTO/East News

Baron i Sandra Kubicka to para, która nie daje o sobie zapomnieć. Poza tym, że ich temat regularnie pojawia się w serwisach plotkarskich, oboje robią niezłą karierę w show-biznesie. Szklany ekran powoli staje się ich drugim domem.

Zobacz także: Kubicka i Baron drwili z bezdomnych? "Poka pazy. Patrzcie, jak się wczuł w rolę" [FOTO]

Sandra Kubicka nie powiedziała Baronowi, że chce pracować w TVP

Podczas gdy Baron rozwija swoją medialną karierę, pracując w programie "The Voice Of Poland", Sandra Kubicka stara się samodzielnie zapracować na swój sukces. Modelka i influencerka przez pewien czas marzyła o pracy w telewizji, a gdy pojawiła się szansa, że uda jej się zabłysnąć na szklanym ekranie, nie miała zamiaru jej zmarnować. Mimo to nie powiedziała ukochanemu, że bierze udział w castingu do TVP.

Mój partner nie wiedział, że idę na casting do programu, nie chciałam zapeszać i powiedziałam mu, dopiero kiedy dostałam rolę prowadzącej. Od tego momentu bardzo mnie wspiera i kibicuje - tłumaczyła w rozmowie ze Światem Gwiazd prowadząca "Love Me or Leave Me"

Jak widać, ten sekret wcale nie odbił się negatywnie na ich relacji. Nie należy zapominać jednak, że nowe obowiązki to przede wszystkim nowe wyzwania. Jako świeżo upieczona gwiazda TVP Sandra Kubicka musiała rzucić się w wir pracy. Przeprowadziła się na Gran Canarię, co z pewnością sprawiło, że zatęskniła za domem. Mimo to czas spędzony za granicą wspomina bardzo ciepło.

To była naprawdę imponująca produkcja i jestem dumna, że mogłabym być jej częścią - dodała.

"Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć" - nowe show Telewizji Polskiej

W nowym show TVP "Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć" weźmie udział osiem par, które chcą poddać swoje związki ostatecznej próbie, zanim staną przed ołtarzem. Uczestnicy programu zamieszkają w luksusowej willi na Gran Canarii. W półfinale zostaną poddani badaniom przy pomocy wykrywacza kłamstw, odpowiadając na pytania dotyczące dalszych losów ich związków. Najlepiej dobrana para zgarnie nagrodę w wysokości 100 tys. złotych.

Program "Love Me or Leave Me. Kochaj albo rzuć" będzie dostępny w TVP VOD od 16 marca.

Źródła: RadioZET.pl/Swiatgwiazd.pl/Wirtualnemedia.pl