Obserwuj w Google News

Kubicka i Baron drwili z bezdomnych? "Poka pazy. Patrzcie, jak się wczuł w rolę" [FOTO]

2 min. czytania
15.02.2023 12:11
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubica i Baron zamieścili niesmaczną relację na Instagramie połączoną z jeszcze bardziej żenującą sondą. Chodziło o scenę z Baronem ucharakteryzowanym na osobę w kryzysie bezdomności. Scenka niezwykle ubawiła Sandrę Kubicką, odgrywającą rolę "dziewczyny żula". 

Baron i Sandra Kubicka
fot. Instastories:@alekbaron

Niedawno Maja Bohosiewicz zamieściła filmik z Paryża, ukazujący bezdomnego mężczyznę, nazwanego przez celebrytkę "żulem, zwykłym pijakiem". Potem Natalia Klimas zabłysnęła stwierdzeniem, że w stylizacji za ciężkie pieniądze "wygląda jak bezdomny".

Teraz temat kryzysu bezdomności i wynikających z niego określonych zachowań oraz wyglądu stał się kanwą żartów  Sandy Kubickiej i Aleksandra Barona. Juror "The Voice of Poland" sparodiował bezdomnego mężczyznę, który żebrze o parę groszy. Z "wczutego w rolę" Barona śmiała się Sandra Kubicka w makijażu mającym imitować wygląd "Żanety - dziewczyny żula". 

Redakcja poleca

Sandra Kubicka i Baron żartowali z bezdomności 

Do scenki Baron włożył kilka warstw ubrań i przyciemnił makijażem twarz, by przypominała ogorzałe lico osoby żyjącej na ulicy oraz borykającej się z problemem alkoholowym. 

Poka pazy. Patrzcie, jak się wczuł w rolę - powiedziała Kubicka, nagrywając telefonem przygarbionego Barona.

Następnie gwiazdor wyciągnął do obiektywu ręce odziane w rękawiczki bez palców. Daj, daj pieniążek - bełkotał. 

Zamiast pieniędzy Baron dostał głośnik i... próbował go ugryźć. Najwyraźniej celebryta chciał w ten sposób pokazać, że biednemu jest wszystko jedno, co dostanie do jedzenia i w swojej desperacji jest w stanie rzucić się na każdy "kąsek". 

Jakby tego było mało, ubawiona para zamieściła ankietę dla internautów z pytaniem "Pomóc żulowi?" i odpowiedziami: "Tak", "Nie, bo i tak kupi piwo"

Zabawne? 

kubicka1
fot. Instagram:@sandrakubicka
kubicka12
fot. Instagram:@alekbaron
sandra kubicka i baronw
fot. Instagram:@sandrakubicka
kubicka12w
fot. Instagram:@alekbaron