Obserwuj w Google News

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" biorą ślub kościelny. Teraz zaproszą Manowską?

2 min. czytania
13.01.2023 17:26
Zareaguj Reakcja

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7" zamierzają wyprawić ślub kościelny oraz huczne wesele. Para zdradziła już, kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość. Zaproszą Martę Manowską, której zabrakło na ich ślubie cywilnym? 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7"
fot. Instagram:@marta_paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP. Znajomość germanistki z Warszawy z hodowcą szkockiego bydła z Dolnego Śląska potoczyła się lawinowo i już w finale wystąpili jako para.

Po wspólnym udziale w "Dance Dance Dance" Paweł i Marta zabrali się za remontowanie kupionego domu, ale zanim skończyli, okazało się, że Marta jest w ciąży. Jeszcze przed narodzinami syna, w marcu 2022 roku, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin wzięli ślub cywilny. Uroczystości towarzyszyło skromne przyjęcie we Wrocławiu i nie było na nim Marty Manowskiej

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wezmą ślub kościelny

Gwiazdy "Rolnika" nie ukrywały, że na ślubie cywilnym się nie skończy i zamierzały wyprawić "prawilny" ślub z weselem, gdy tylko ich synek podrośnie. Okazuje się, że plan ma się zrealizować już za kilka miesięcy.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wezmą ślub kościelny, podczas którego przyrzekną sobie dozgonną miłość przed Bogiem. Ceremonia planowana jest na czerwiec 2023 roku. Para nie ukrywa, że szykuje spore wesele w Pałacu Brunów niedaleko Lwówka Śląskiego

Marta i Paweł przygotowują już zaproszenia. Czy wyślą jedno do Marty Manowskiej? Do tej pory prowadząca "Rolnika" gościła na prawie wszystkich weselach uczestników swoich programów, m.in. bawiła się na weselu Bogusi i tragicznie zmarłego Krzysztofa. Z pewnością przyjmie też zaproszenia na śluby Asi i Kamila z ósmego sezonu oraz Ady i Michała, którzy zaręczyli się w finale ostatniej edycji. 

Przypomnijmy, że  Marta Manowska nie uczestniczyła w ślubie cywilnym Marty i Pawła, co miało być spowodowane zakończeniem przez prezenterkę relacji z Robertem Bodziannym. Niewykluczone jednak, że taki był plan od początku i gwiazda miała pojawić się dopiero na ślubie kościelnym Bodziannych. 

Brat Pawła Bodziannego wystąpi w "Rolnik szuka żony"? Przystojny Robert może pojawić się w show!