,

Magda Gessler wzięła ślub z Waldemarem Kozerawskim. "Ekumeniczne wesele na 180 osób"

11.01.2023 10:58

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są już po ślubie. Restauratorka zdradziła szczegóły wesela w Krakowie, na którym bawiło się 180 osób. Zaskakujące, co jeszcze szefowa "Kuchennych rewolucji" zdradziła o ślubie z Waldkiem. 

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Magda Gessler jest już po ślubie z Waldemarem Kozerawskim. Przedtem przez prawie 15 lat pozostawała z chirurgiem plastycznym w partnerskim związku. On wiódł życie w Kanadzie, ona w Polsce, ale nie przeszkadzało im to w miłości, a nawet nie odwiodło od planów sformalizowania związku. 

W marcu 2022 roku Magda Gessler pochwaliła się pierścionkiem od ukochanego. - Czarny diament na szczęście od Waldusia. Założył mi na rękę - napisała, prezentując okazały klejnot. Komentarz sugerował, że doszło do zaręczyn. Posypały się gratulacje i pytania o ślub. Restauratorka wolała jednak za dużo nie zdradzać. 

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski wzięli ślub 

Wygląda na to, że część fanów nadal nie wie, że Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są już małżeństwem od dawna. Restauratorka szybko rozwiała wątpliwości, gdy jedna z internautek przyczepiła się, że Waldemar Kozerawski "to nie mąż, tylko długoletni przyjaciel" gwiazdy.

Mąż, było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80 górali... 25 czerwca... Obrączki i przysięga w dorożce - wyjaśniła Magda Gessler. 

Wielu internautów nie kryło zaskoczenia zmianą stanu cywilnego szefowej "Kuchennych rewolucji", ale gdy tylko radosna nowina została potwierdzona, posypały się gratulacje. 

Być może fanom będzie kiedyś dane obejrzeć zdjęcia z sekretnego ślubu Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego. Na razie restauratorka nie zdecydowała się udostępnić żadnych fotografii z tamtego dnia. 

Wiedzieliście o "ekumenicznym weselu" Magdy Gessler? 

EN_01538795_0931
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS
loader

Logo radiozet Dzieje się