Obserwuj w Google News

Magda Gessler zaręczyła się po wielu latach związku. Pochwaliła się pierścionkiem [FOTO]

Anna Skalik
2 min. czytania
24.03.2022 07:50
Zareaguj Reakcja

Waldemar Kozerawski poprosił Magdę Gessler o rękę? Na to wygląda. Polska restauratorka pochwaliła się w sieci radosną nowiną i pokazała pierścionek z olbrzymim kamieniem.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski to jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show biznesu. Choć historia ich miłości jest dobrze znana i wiadomo, że ich związek trwa już wiele lat, a oni, by się widywać, krążą pomiędzy Polską a Kanadą, gdzie mieszka Kozerawski, będący chirurgiem plastycznym, to jednak nie wiadomo, jaka relacja wiąże ich formalnie. Często pojawiają się pytania o to, czy "ukochany Walduś" to dla restauratorki już mąż, czy partner. Zresztą sama Gessler niejednokrotnie przyczynia się do plotek w tej sprawie, nazywając go mężem, a nawet opowiadając o ich "weselu".

Zobacz także: Znana pogodynka TVN w ciąży. Pokazała zdjęcie z brzuszkiem [FOTO]

Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem Kozerawskim

Tym razem zdaje się, że restauratorka i chirurg plastyczny postanowili na serio pomyśleć o ślubnych planach. Po 15 latach partnerskiego związku Gessler pokazała w social mediach zdjęcie z wymownym podpisem. Na fotce widzimy pierścionek z wielkim czarnym diamentem, który znalazł się na serdecznym palcu gwiazdy "Kuchennych rewolucji".

Daj mi nogę... Daj mi nogę... Dać nie mogę... A prosiłeś mnie o rękę... Więc daję ci rękę... - zacytowała znaną przyśpiewką z serialu "Daleko od szosy", prezentując biżuterię, którą dostała. Na Instastories dodała: Czarny diament na szczęście od Waldusia. Założył mi na rękę - napisała.

Fani cieszą się razem z restauratorką, gratulują parze i podziwiają pierścionek. Prawdopodobnie nie wszyscy jeszcze mogli go zobaczyć, bo - przypomnijmy - Magda Gessler dostała bana na Instagramie i Facebooku za wpis o Putinie. Widoczność jej profili została ograniczona.

Gessler1
fot.
Magda Gessler
fot.