Obserwuj w Google News

Kamila z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Po burzy w sieci wydała oświadczenie

2 min. czytania
12.01.2023 17:40

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony 8" spodziewa się dziecka i to na dodatek ze Stanisławem? Jej niedawna relacja na Instagramie wywołała fale spekulacji na temat ciąży. W końcu Kamila zdecydowała się zabrać głos.

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@kamila.bos

Kamila Boś była uczestniczką 8. edycji "Rolnik szuka żony" w TVP. W randkowym show otrzymała rekordową liczbę listów i to nie tylko od mężczyzn. Atrakcyjna producentka pieczarek zaprosiła do siebie Tomasza, Adama i Janka, ale żaden z przystojnych kandydatów nie był w stanie sprostać jej wysokim wymaganiom.

Niedawno w mediach gruchnęła plotka, że Kamila spotyka się ze Stanisławem z "Rolnik szuka żony 8". Choć doniesienia wydawały się niewiarygodne, miały je podsycić ostatnie spekulacje na temat ciąży Kamili. 

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony": Kamila Boś jest w ciąży? 

Szum w mediach podniósł się po jednej z ostatnich relacji, w których rolniczka narzekała na "wznoszącą się sukienkę". Do tego napomknęła, że miała ciężką sobotę pod względem zdrowotnym i planuje w najbliższym czasie szczególnie o siebie zadbać. 

A dzisiaj jestem w bardzo fajnym miejscu, robię coś dla siebie, ale co to jest, pokażę Wam dopiero za miesiąc - powiedziała na Instastory. 

Po tych słowach zaczęto spekulować, że Kamila Boś jest w ciąży. Jeszcze przypomniano plotkę na temat romansu ze Stanisławem i zrobił się kocioł. W końcu gwiazda "Rolnik szuka żony" postanowiła wyjaśnić, jak się sprawy mają. 

- Zrobiło się spore zamieszanie. Jak widać, każdy interpretuje inaczej to dbanie o siebie - zaczeła Kamila i zaapelowała o niedoszukiwanie się w jej wypowiedzi żadnych podtekstów. 

Kamila nie jest w ciąży i na razie nie planuje powiększać rodziny, zaś jej stories dotyczyło zbliżających się urodzin. 

Ja po prostu w lutym obchodzę trzydzieste urodziny i chcę zacząć je jak „petarda”. [...] Ciągle dostaję pytania: "Kamila, czy to prawda?” [że jest w ciąży - przyp. red]. Nie, to nie jest prawda - oświadczyła Kamila Boś. 

Bizneswoman nie odniosła się do plotek na temat związku ze Stanisławem, ale raczej te też można włożyć między bajki.