,

Rolnik szuka żony: Marta o ciąży z Pawłem. Będą mieli drugie dziecko

26.03.2023 18:44

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z programu "Rolnik szuka żony 7" planują powiększyć rodzinę. Para nie zamierza zwlekać i wkrótce podejmie starania o drugie dziecko. Przedtem rodzice rocznego Adasia wezmą ślub kościelny. 

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony 7"
fot. Instagram:@martapaszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to para z 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP. Po wspólnym udziale w "Dance Dance Dance" zamieszkali razem na Dolnym Śląsku, gdzie Paweł prowadzi hodowlę szkockich krów. Jeszcze przed ukończeniem remontu domu okazało się, że Marta jest w ciąży. Synek Bodziannych przyszedł na świat w czerwcu 2022 roku. Wcześniej para wzięła ślub cywilny. 

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny planują drugie dziecko 

Teraz Bodzianny i Paszkin planują wziąć ślub kościelny. Uroczystość ma się odbyć jeszcze tym roku. Jednocześnie małżeństwo snuje plany powiększenia rodziny. Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" nie ukrywają, że chcą mieć jeszcze jedno dziecko. W tym celu niedługo zamierzają podjąć starania o rodzeństwo dla rocznego Adasia i córki Marty - Stefanii.

Już na samym początku ustaliliśmy z Pawłem, że chcemy mieć dwoje wspólnych dzieci. Nie będziemy czekać z realizacją tego rodzinnego planu, ale też nie zamierzamy wywierać żadnej presji na siebie wzajemnie. Po prostu jak będzie, tak będzie. A my się ucieszymy

- cytuje Martę "Rewia".

Do tej pory Bodzianni chętnie oddawali się podróżom. Na cel wybierali ciepłe kraj, lecz po ślubie dla odmiany zamierzają spędzić kilka tygodni w Skandynawii, gdzie mieszka wuj Pawła. Po powrocie chcą skupić się na sprawach rodzinnych. 

Zobacz także: Uczestniczka "Nasz nowy dom" oskarżona o kradzież i wyłudzenie pomocy. "Nie ukradłam ani złotówki"

loader

Logo radiozet Dzieje się