Rolnik szuka żony 10: kiedy emisja w TVP? Jest data pierwszego odcinka

14.03.2023 11:35

Rolnik szuka żony 10” będzie emitowany w TVP – stacja zadecydowała, że dziesiąty, jubileuszowy sezon, na pewno się pojawi. Znamy już datę i godzinę pierwszego odcinka. Kiedy oglądać „Rolnik szuka żony 10”?

Rolnik szuka żony TVP
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Wydawało się, że „Rolnik szuka żony 10” stoi pod znakiem zapytania. Podczas dziewiątego sezonu wprost nie poinformowano, że zostaną wyprodukowane kolejne odcinki, a TVP przez tygodnie nie miała podpisanej umowy z producentami programu. Teraz jest już pewne, że „Rolnik szuka żony 10” wraca. Wystarczy poczekać do kwietnia.

Zobacz także: Tomek z „Rolnika” przerywa milczenie po rozstaniu z Kasią. Co tam się wydarzyło?

Rolnik szuka żony 10: kiedy emisja w TVP? Jest data i godzina

TVP nie rezygnuje z tradycji i jak co roku uraczy nas kolejnym sezonem „Rolnik szuka żony”. Mimo wielu spekulacji prowadzącą program pozostaje Marta Manowska.

Władzom TVP udało się w końcu podpisać umowę z FremantleMedia Polska i jubileuszowy sezon trafi na antenę już jesienią. Zanim do tego dojdzie, zostanie wyemitowany tzw. zerowy odcinek, podczas którego poznamy sylwetki uczestników, a chętni będą mogli wysłać listy.

Kiedy emisja „Rolnik szuka żony 10”? Zerowy odcinek będzie można obejrzeć w TVP1 już 9 kwietnia w Niedzielę Wielkanocną o 15:55.

Wyjątkowo „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany w ciągu dnia, a nie w godzinach wieczornych. Można spodziewać się, że jeszcze tego samego dnia ciut bardziej rozbudowane wizytówki rolników i rolniczek zostaną opublikowane w mediach społecznościowych.

Ostatni odcinek dziewiątego sezonu „Rolnik szuka żony” oglądało ponad 3 mln osób. Jak widać, show ma ogromne wzięcie.

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen