Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Michał i Ada biorą ślub. Dodała wymowne zdjęcie

2 min. czytania
07.03.2023 11:35
Zareaguj Reakcja

Michał i Ada z „Rolnik szuka żony” TVP mają się dobrze i nie widać u nich widma rozstania. Niedawno w mediach społecznościowych uczestniczki show pojawiło się wymowne zdjęcie Ślub już za rogiem?

Rolnik szuka żony Ada i Michał
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Adrianna z Rolnik szuka żony” TVP już przygotowuje się do ślubu? Chyba nie sądziła, że jej życie przez udział w programie aż tak się zmieni. Między nią a Michałem od razu zaiskrzyło, a rolnik stał się na tyle pewny swoich uczuć, że oświadczył się ukochanej tuż przed finałem „Rolnik szuka żony”. Marzył, aby pojawić się przed kamerami już jako narzeczeni. Co w takim razie ze ślubem? Wygląda na to, że zostały poczynione przygotowania.

Zobacz także: Rolnik: Justyna pokłóciła się z byłą żoną Tomka! Padły mocne oskarżenia. "Dzieci mieliście gdzieś"  

Rolnik szuka żony: Michał i Ada przygotowują się do ślubu

Michał i Ada zamieszkali razem, a ich związek ma się świetnie. Para w najbliższych tygodniach będzie najpewniej zajęta przygotowaniami do ślubu – uroczystość ma odbyć się w tym roku.

Ada nie wytrzymała i pokazała na Instagramie kubek z namalowanymi wizerunkami dwóch kobiet: panny młodej i świadkowej. Czyżby ukochana rolnika miała już za sobą wieczór panieński? A może to prezent od koleżanek?

rolnik-szuka-zony-tvp-ada-bierze-ślub
fot. screen Instagram xxadrienne

Pod koniec zeszłego roku Marta Manowska zdradziła, że ma już zaproszenia na trzy śluby uczestników programu „Rolnik szuka żony”. W tym gronie znaleźli się Michał z Adą. Swój związek w 2023 roku sformalizują też Kamil i Asia oraz Marta i Paweł – ci ostatni mają już ślub cywilny, teraz pora na kościelny.

- To, co najbardziej cenię w Adzie, to to, że ma do mnie cierpliwość. Kiedy mam gorsze dni i po prostu ona akceptuje mnie takiego, jakim jestem - mówił Michał w finale „Rolnik szuka żony”.

Redakcja poleca

- Bo go kocham, bo szaleję za nim. Jego wady mi nie przeszkadzają, ja to zaakceptowałam. Jestem pewna, że to ten człowiek – dodała Ada.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen