Obserwuj w Google News

Elżbieta z „Rolnik szuka żony” znalazła miłość? Już wszystko jasne

2 min. czytania
02.03.2023 16:16
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Czabator z „Rolnik szuka żony” miała nadzieję, że spotka ją wielka miłość. Niestety, uczestniczka ósmej edycji programu TVP „przejechała się” na swoim wybranku. Czy nadal jest wolna, czy pocieszone serce jest już zajęte?

Rolnik szuka żony Elżbieta Czabator
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP materiały prasowe

Elżbieta Czabator z „Rolnik szuka żony” była prawdziwą gwiazdą ósmej edycji. Dynamiczna, otwarta, z poczuciem humoru od razu zjednała sobie fanów. Chociaż niektórzy uważali, że jest zbyt wymagająca dla kandydatów, to panowie dobrze wspominali pobyt na jej gospodarstwie.

Rolniczka wahała się, czy wybrać Stanisława, czy Marka. Ostatecznie wybrała tego drugiego. Później wyjawiła, że mężczyzna zmienił się po zakończeniu nagrań. Rolniczka przestała go interesować, zaczął jej dogryzać i drwił z jej wyglądu. Z kolei ze Stanisławem połączyła ją przyjaźń – w końcu świetnie się dogadywali, ale zabrakło iskry do większej miłości.

Zobacz także:  Elżbieta z "Rolnika" rozkręci biznes? Ma ambitny plan

Rolnik szuka żony: Elżbieta znalazła miłość?

Elżbieta udzieliła wywiadu serwisowi „rozrywka.tvp.pl”. Kobieta przyznała, że od zawsze jest temperamentna i dawała sobie radę. Przechodziła w życiu wiele trudnych chwil – w wieku 27 lat została sama z dwójką dzieci. Musiała być twarda, aby przetrwać i nie dać się pokonać. Pomogła też wiara w Boga.

Bohaterka wspomina, że spotkała się z hejtem, ale spodziewała się, że i to może ją spotkać. Jednak w programie TVP nie zamierzała nikogo grać i chciała być po prostu sobą. Nie żałuje udziału w programie, mimo tego, co spotkało ją ze strony Marka. Zyskała wielu znajomych i przyjaciół, na których może liczyć.

Redakcja poleca

Elżbieta Czabator wyznała, że gdyby mogła jeszcze raz zgłosić się do programu „Rolnik szuka żony”, z chęcią wzięłaby udział. Szuka mężczyzny energicznego, wesołego i z charyzmą, który nie boi się drobnych prac. Czy jej serce aktualnie jest zajęte?

- Na koniec powiem tylko, że miłości się tak naprawdę nie szuka. Jeśli jest mi ktoś pisany, to sam się znajdzie, a jeżeli nie, to wiadomo. Ja jestem sama, ale nie samotna – wyjawiła Elżbieta.

RadioZET.pl/Rozrywka.tvp.pl

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen