,

Kasia i Tomek z "Rolnika" nie są parą. Wyciekła prawda o kulisach rozstania

03.03.2023 15:43

Zamiast oświadczyn oświadczenie o rozstaniu. Kasia i Tomek z "Rolnik szuka żony" nie są już razem. O rozstaniu byłych uczestników miłosnego show TVP plotkowano od dawna. W końcu smutne wieści doczekały się potwierdzenia.

Kasia i Tomek z "Rolnika" nie są parą. Wyciekła prawda o kulisach rozstania
fot. Screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Ci, którzy liczyli na to, że historia miłości Kasi i Tomka z "Rolnik szuka żony" zakończy się happy endem, muszą porzucić nadzieję. O rozstaniu byłych uczestników miłosnego show TVP plotkowano od dawna. Niepokojące doniesienia zostały potwierdzone przez znajomą pary. W jednym z tygodników plotkarskich pojawiło się krótkie oświadczenie.

Zobacz także: Valentyn i Klaudia z "Rolnika" nie są razem? Zdjęcie zdradza wiele

Rolnik szuka żony TVP. Kasia i Tomek nie są razem. Wydali oświadczenie

Nie na to liczyli fani "Rolnik szuka żony". Historia miłosna Kasi i Tomka dobiegła końca. Pomimo tego, że początkowo uczestnicy randkowego programu TVP wydawali się sobie pisani, nie udało im się wspólnie ułożyć sobie życia. Pierwsze doniesienia o rozpadzie ich związku pojawiły się w sieci w lutym. Wtedy to z mediów społecznościowych zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia pary. Fani szybko wydedukowali, że to oznaczało, że relacja Kasi i Tomka zaczęła się psuć.

Nieco później Kasia i Tomek potwierdzili rozstanie w rozmowie z Echodnia.eu. Jednocześnie zaznaczyli, że nie zamierzają publicznie prać swoich brudów i szczegóły rozstania wolą zostawić dla siebie.

Rolnik szuka żony TVP. Tomek porzucony. Kasia podjęła decyzję o rozstaniu

Tygodnik "Na Żywo" dotarł do informatorki z otoczenia pary, która postanowiła rzucić trochę światła na sytuację, w jakiej znalazły się gwiazdy "Rolnika". W rozmowie z dziennikarzami znajoma Kasi i Tomka wyznała, że uczucie, które niegdyś łączyło uczestników show TVP, już wygasło. Ich związek to przeszłość. Osobą, która zdecydowała o rozstaniu, miała być Kasia.

On bardzo ją kochał i nigdy nie podjąłby takiej decyzji. Był zaskoczony takim obrotem spraw miała zdradzić informatorka "Na Żywo".

Rozstanie najwyraźniej było dla Tomka ciosem. Fani miłosnego formatu Telewizji Polskiej muszą trzymać kciuki, by zarówno on, jak i jego była wybranka, zdołali ułożyć sobie życie.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Na Żywo/Echodnia.eu

Logo radiozet Dzieje się