Obserwuj w Google News

Kasia i Tomek z "Rolnika" nie są parą. Wyciekła prawda o kulisach rozstania

2 min. czytania
03.03.2023 15:43
Zareaguj Reakcja

Zamiast oświadczyn oświadczenie o rozstaniu. Kasia i Tomek z "Rolnik szuka żony" nie są już razem. O rozstaniu byłych uczestników miłosnego show TVP plotkowano od dawna. W końcu smutne wieści doczekały się potwierdzenia.

Kasia i Tomek z "Rolnika" nie są parą. Wyciekła prawda o kulisach rozstania
fot. Screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Ci, którzy liczyli na to, że historia miłości Kasi i Tomka z "Rolnik szuka żony" zakończy się happy endem, muszą porzucić nadzieję. O rozstaniu byłych uczestników miłosnego show TVP plotkowano od dawna. Niepokojące doniesienia zostały potwierdzone przez znajomą pary. W jednym z tygodników plotkarskich pojawiło się krótkie oświadczenie.

Zobacz także: Valentyn i Klaudia z "Rolnika" nie są razem? Zdjęcie zdradza wiele

Rolnik szuka żony TVP. Kasia i Tomek nie są razem. Wydali oświadczenie

Nie na to liczyli fani "Rolnik szuka żony". Historia miłosna Kasi i Tomka dobiegła końca. Pomimo tego, że początkowo uczestnicy randkowego programu TVP wydawali się sobie pisani, nie udało im się wspólnie ułożyć sobie życia. Pierwsze doniesienia o rozpadzie ich związku pojawiły się w sieci w lutym. Wtedy to z mediów społecznościowych zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia pary. Fani szybko wydedukowali, że to oznaczało, że relacja Kasi i Tomka zaczęła się psuć.

Nieco później Kasia i Tomek potwierdzili rozstanie w rozmowie z Echodnia.eu. Jednocześnie zaznaczyli, że nie zamierzają publicznie prać swoich brudów i szczegóły rozstania wolą zostawić dla siebie.

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony TVP. Tomek porzucony. Kasia podjęła decyzję o rozstaniu

Tygodnik "Na Żywo" dotarł do informatorki z otoczenia pary, która postanowiła rzucić trochę światła na sytuację, w jakiej znalazły się gwiazdy "Rolnika". W rozmowie z dziennikarzami znajoma Kasi i Tomka wyznała, że uczucie, które niegdyś łączyło uczestników show TVP, już wygasło. Ich związek to przeszłość. Osobą, która zdecydowała o rozstaniu, miała być Kasia.

On bardzo ją kochał i nigdy nie podjąłby takiej decyzji. Był zaskoczony takim obrotem spraw - miała zdradzić informatorka "Na Żywo".

Rozstanie najwyraźniej było dla Tomka ciosem. Fani miłosnego formatu Telewizji Polskiej muszą trzymać kciuki, by zarówno on, jak i jego była wybranka, zdołali ułożyć sobie życie.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Na Żywo/Echodnia.eu