,

Asia z "Rolnika" o ślubie z Kamilem. Miała już suknię, a tu taka zmiana planów. Co się stało?

24.03.2023 13:20

Joanna Wielgosz z "Rolnik szuka żony 8" pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", aby porozmawiać o przygotowaniach do ślubu z Kamilem Osypowiczem. Asia wybrała już salę i model sukni, ale nieoczekiwanie musiała zmienić plany. O wszystkim opowiedziała w ostatnim "Pytaniu na śniadanie". 

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz z "Rolnik szuka żony 8"
fot. Instagram:@joasia.wielgosz

Joanna Wielgosz jest narzeczoną Kamila Osypowicza z "Rolnik szuka żony 8". Para zaręczyła się w finale randkowego programu Telewizji Polskiej, a kilka miesięcy później powitała na świecie córkę Antosię. Ciąża Joanny była bardzo trudna i przez pewien czas nie pozwalała Asi ruszać się z łóżka. Obecnie Joanna i Kamil przygotowują się do ślubu, który zaplanowany jest na wrzesień 2023 r. Jednak po wyborze sali weselnej nieoczekiwanie zaszły pewne zmiany, o których Asia Wielgosz opowiedziała w rozmowie z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim"Pytaniu na śniadanie".

Joanna Wielgosz z "Rolnik szuka żony" zrezygnowała z wymarzonej sukni ślubnej

Goszcząca w śniadaniówce TVP narzeczona Kamila wyznała, że musiała zrezygnować z dotychczasowych planów odnośnie sukni ślubnej. Zmiany były podyktowane charakterem wesela, które ma być utrzymane w rustykalnym klimacie. Gwiazda "Rolnika" postanowiła posłuchać rad stylisty i wybrać inny model. 

Bardzo uparłam się na suknię w stylu księżniczki, ale rozmawiałam z Maciejem i doszliśmy do wniosku, że nie będzie pasowała do stylu naszego wesela, bo ono będzie takie typowe, wiejskie 

- wyjaśniła Asia Wielgosz w "Pytaniu na śniadanie".

Wybór padł na połączenie stylu księżniczki i boho. Asia jednak nie chciała zdradzać szczegółów kreacji, ponieważ za kulisami rozmowie przysłuchiwał się Kamil. Przyszła panna młoda postanowiła dochować tradycji i nie zdradzać przyszłemu mężowi, jak będzie wyglądała w dniu ślubu. 

Przed Joanną jeszcze mnóstwo pracy. Jak podkreśliła w "Pytaniu na śniadanie", organizacja wesela to ogromne wyzwanie. Jest jednak dobrej myśli i wierzy, że ten dzień będzie wyjątkowy. Tego samego życzyli parze prowadzący wydanie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. 

asia i kamil slub
fot. Instagram:@joasia.wielgosz
loader

Logo radiozet Dzieje się