Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel poznała wyniki matury. I wszystko jasne. Na studia nie idzie

2 min. czytania
07.07.2023 19:42
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel odebrała wyniki matury 2023. Wokalistka w końcu mogła odetchnąć z ulgą, ponieważ zaliczyła egzaminy ze wszystkich zdawanych przedmiotów. O sukcesie 18-latka zawiadomiła fanów na Instagramie. Wiadomo już, co Roxie Węgiel planuje robić po maturze. 

Roksana Węgiel zdała maturę
fot. Marek Dybas/REPORTER/EAST NEWS

Roksana Węgiel w tym roku przystąpiła do egzaminu maturalnego. 18-letnia piosenkarka wywołała kontrowersje swoją maturalną stylizacją, którą skrytykowała znana z Projekt Lady" Irena Kamińska-Radomska. Z kolei na inny  maturalny outfit gwiazdy zareagował sam prezydent Andrzej Duda

Roksana Węgiel odebrała wyniki matury 

7 lipca Centralna Komisja Egzaminacyjna podała wyniki matury 2023. Roksana Węgiel natychmiast zawiadomiła fanów, że szczęśliwie zaliczyła egzamin dojrzałości. - Matura zdana - przekazała na Instastory, wstawiając zalotne zdjęcie z pierwszego dnia matur. Piosenkarka nie zdradziła jednak, jak jej poszło z poszczególnych przedmiotów. 

roksana wegield
fot. Instastory:@roxie_wegiel

Roxie Węgiel na razie nie idzie na studia

Była gwiazda "The Voice Kids", zapytana, co zamierza robić po maturze, wyznała, że na razie na studia się nie wybiera. 18-latka obecnie skupia się na śpiewaniu oraz związku z Kevinem Mglejem, z którym niedawno się zaręczyła. Z nauką zamierza poczekać na dogodniejszy moment.

Nie czuję takiej presji. Planuję najpierw zdać maturę. Po maturze zamierza zrobić sobie przerwę i nie chcę od razu iść na studia, ale nie mówię, że to się nigdy nie wydarzy - powiedziała w rozmowie z Plotkiem. 

Roksana Węgiel jeszcze nie wie, co chciałaby studiować. Liczy, że z czasem coś zainteresuje ją na tyle, że będzie warte przerwania przynoszącej spore pieniądze kariery muzycznej. 18-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior jest już dzisiaj milionerką, a niedawno  kupiła pierwsze mieszkanie inwestycyjne.

Zobacz także: Roxie Węgiel zbulwersowała strojem na otwarciu Igrzysk Europejskich. "Widać ci całe p***o"

Gwiazdy bez matury: kto oprócz Edyty Górniak nie podszedł do egzaminu dojrzałości?
14 Zobacz galerię
fot. Jan Bielecki/East News