Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel opowiedziała o zaręczynach. Kevin Mglej zrobił jej niespodziankę?

2 min. czytania
04.06.2023 09:20
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel zdradziła szczegóły jej zaręczyn z Kevinem Mglejem. Jak wyglądały oświadczyny i czy młoda gwiazda była zaskoczona dużym krokiem, na który zdecydował się jej partner?

roksana-węgiel-opowiedziała-o-zaręczynach-kevin-mglej-zrobił-jej-niespodziankę
fot. Instagram (@kevinmglej)

Roksana Węgiel i Kevin Mglej się zaręczyli. Decyzja gwiazd wywołała ogromne poruszenie w sieci. Internauci masowo komentowali oświadczyny i zwracali uwagę na młody wiek piosenkarki. Roxie niedawno skończyła 18 lat, a jej związek z 26-letnim Kevinem od początku wzbudza kontrowersje. Wydaje się jednak, że wokalistka nic nie robi sobie z negatywnych komentarzy. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o zaręczynach, a uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Roksana Węgiel zdradza szczegóły zaręczyn. „Popłakałam się”

Gwiazda udzieliła wywiadu dziennikarzom portalu Świat Gwiazd i opowiedziała, jak wyglądał moment oświadczyn. Okazuje się, że Roksana nie była zaskoczona, kiedy Kevin zapytał, czy za niego wyjdzie.

- Nie byłam zaskoczona, bo podeszliśmy do tego bardzo poważnie. Miałam czas, żeby sobie to wszystko ułożyć. Cieszę się, że miałam czas na przemyślenie tej decyzji. (…) To tak naprawdę była decyzja, o której dużo rozmawialiśmy, więc jest to coś pięknego. Mam piękne wspomnienie z tego dnia i duży „commitment” przede wszystkim ze strony Kevina i ze strony mojej. Zgadzając się, to jednak też jest duża deklaracja - zdradziła.

Redakcja poleca

Węgiel wygląda na naprawdę szczęśliwą. Rozmawiając z reporterką, wyznała, że ukochany oświadczył się jej w kameralnym miejscu. Roxie ma za sobą cudowny dzień pełen wzruszających chwil.

- Powiem tylko tyle, że to było piękne, kameralne miejsce i cieszę się, że to było takie nasze. Kevin to naprawdę cudownie zaplanował. Jest to jedno z najpiękniejszych wspomnień w moim życiu. To tak naprawdę jest moment, który kosztuje dużo emocji i zaangażowania. Pamiętam, że się popłakałam, moje emocje w tym momencie sięgnęły zenitu. (…) To był naprawdę cudowny dzień i bardzo wzruszająca chwila - opowiedziała.

Roksana Węgiel skończyła 18 lat
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News