Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel pierwszy raz o ślubie. Zmieni nazwisko i podpisze intercyzę?

2 min. czytania
04.06.2023 10:54
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel opowiedziała o ślubnych planach. Piosenkarka jest już po zaręczynach z Kevinem Mglejem i zaczyna myśleć o weselu. Czy zamierza zmienić nazwisko i podpisać intercyzę?

roksana-węgiel-pierwszy-raz-o-ślubie-zmieni-nazwisko-i-podpisze-intercyzę
fot. VIPHOTO/East News, Instagram (@roxie_wegiel)

Roksana Węgiel zaręczyła się z Kevinem Mglejem. Gwiazda niedawno opowiedziała o oświadczynach. Choć zapewnia, że ukochany jej nie zaskoczył, przyznała, że była bardzo wzruszona. W najnowszym wywiadzie zdradziła ich ślubne plany. Okazuje się, że piosenkarka ma już wymarzoną suknię. Wyjawiła też, czy planuje podpisać intercyzę i zmienić nazwisko.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują ślub. Podpiszą intercyzę?

Informacja o zaręczynach 18-letniej Roxie z o 8 lat starszym partnerem wywołała burzę w sieci. Internauci zwracali uwagę na wiek młodej wokalistki. Mimo to ślub celebrytów zbliża się wielkimi krokami. Węgiel wyznała, że już wie, jak powinna wyglądać jej wymarzona suknia ślubna. Krój kreacji będzie nawiązywał do stylu mermaidcore. - Mam już upatrzoną i wymarzoną, ale nie chcę na razie nic zdradzać - mówiła tajemniczo Roksana o „syrenkowej”styliacji.

W wywiadzie dla portalu Świat Gwiazd przyznała, że zaręczyny z Kevinem to nie młodzieńcza fanaberia, a poważna deklaracja. - Od początku byłam pewna tej relacji i od początku dążyliśmy do ślubu - podkreśliła piosenkarka. Następnie zdradziła, czy po ślubie zamierza zmienić nazwisko. Okazuje się, że gwiazda planuje nosić nazwisko dwuczłonowe. - Fani kojarzą mnie jako Roxie Węgiel - tłumaczyła swoją decyzję.

Redakcja poleca

Artystka nie jest jednak pewna, czy zdecydują się wraz z Kevinem podpisać intercyzę przedmałżeńską. - To newralgiczny temat. Uważam, że jak się jest z kimś w małżeństwie, to i tak wszystko macie wspólne, wszystko jest wasze. To jest ciężki temat, jeszcze o tym nie rozmawialiśmy. Kiedy masz zdrową relację w małżeństwie, żyjecie po prostu razem - przekonywała.