Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel zaręczona. Fani przerażeni decyzją gwiazdy. "To jest chore"

2 min. czytania
28.05.2023 10:07
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że zaręczyła się z Kevinem Mglejem. Fani piosenkarki nie ukrywają, że uważają jej decyzję za nierozsądną i nie wróżą jej związkowi przyszłości.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel niedawno świętowała 18. urodziny, ale jej życie toczy się tak szybko, jakby przeżyła kilka lat więcej. Kariera wokalistki świetnie się rozwija, kwitnie także jej związek z twórcą piosenek Kevinem Mglejem. Popularna Roxie postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Powiedziała "tak" ukochanemu i pokazała na Instagramie zaręczynowy pierścionek. Co ciekawe, nie wszyscy fani byli zachwyceni decyzją młodej gwiazdy.

Roksana Węgiel zaręczona. Internauci krytykują decyzję 18-letniej gwiazdy

Pod postem, w którym Roksana Węgiel chwali się zaręczynowym pierścionkiem i opowiada o miłości do Kevina Mgleja, pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Część internautów uważa, że 18-latka zbyt pochopnie podjęła decyzję o zaręczynach. Pojawiły się nawet głosy, że będzie jej żałować, a jej związek ze starszym o 8 lat mężczyzną, który ma już dziecko, nie ma przyszłości.

- Powiedziałaś "tak"? Znacie się kilka miesięcy, a ty masz 18 lat, dziewczyno otrząśnij się! Jesteś zakochana to piękne uczucie, super! Co za facet, mając 26 lat, spotyka się jeszcze z 17-latką, a kilka miesięcy później chce z nią ślubu? Daje wam rok, góra dwa lata. Zakochanie zniknie i każdy pójdzie w swoją stronę.

- Ja pie**olę. 18-latka, która zna typa, nie wiem, czy rok. To jest już chore.

- Kilka miesięcy temu? Czyli jak jeszcze nie miałaś 18 lat? Czy w dzień twoich urodzin? Typ ostro ją manipulował z tymi zaręczynami.

- Chyba oszalałaś dziecko, masz 18 lat. Pożyj trochę, małżeństwo to nie zabawa. Gdzie są rodzice? - czytamy.

Trzeba przyznać, że  Roksana musi sobie radzić z bardzo ostrymi komentarzami. Sama jednak w opublikowanym wpisie podkreślała, że jest pewna związku z Kevinem.

Redakcja poleca

Roksana Węgiel skrytykowana za zaręczyny z Kevinem Mglejem. Wokalistka nie ma wątpliwości

W opisie fotografii, na której możemy podziwiać zaręczynowy pierścionek, Roksana Węgiel poinformowała, że nie wyobraża sobie życia bez Kevina Mgleja.

- Kilka miesięcy temu powiedziałam "tak"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe. Dziękuję, że jesteś - czytamy.

Najwyraźniej więc Roxie jest pewna swojej decyzji i prawdopodobnie nie przejmuje się opiniami krytyków.