Obserwuj w Google News

Radosław Liszewski nie jeździ z żoną na koncerty. Powinna być zazdrosna?

2 min. czytania
08.11.2023 05:00
Zareaguj Reakcja

Radosław Liszewski, lider zespołu Weekend jest w szczęśliwym małżeństwie z Dorotą Liszewską. Gwiazdor disco-polo powiedział, że nie zabiera swojej żony w trasy koncertowe.

Radosław Liszewski nie jeździ z żoną na koncerty. Powinna być zazdrosna?
fot. TOMASZ URBANEK/DDTVN/EAST NEWS

Lider zespołu Weekend koncertuje przez niemal cały rok. Na szczęście znajduje czas dla żony Doroty. Radosław Liszewski już od prawie 30 lat trwa u boku jednej kobiety. Mimo takiego stażu małżeństwa nie zabiera ze sobą żony w trasy koncertowe. Skąd wynika takie zachowanie gwiazdy disco-polo? Radosław Liszewski opowiedział o tym, jak układają mu się relacje z partnerką.

Popularność Radosława Liszewskiego nie słabnie

Radosław Liszewski wyrusza w światową trasę koncertową z zespołem Weekend. Przez to też nie będzie mógł pojechać z żoną Dorotą na wakacje.

Redakcja poleca

– Ten rok przyniósł mi dużo koncertów zagranicznych na jesieni — będę trzy razy w Szkocji, trzy razy w Anglii, dwa razy w Niemczech i raz w Stanach Zjednoczonych. Dlatego nasze zwyczajowe wakacje, na jakie jeździmy z Dorotką na jesieni, będą musiały odbyć się później, może zimą w jakieś ciepłe miejsce? - zastanawiał się Liszewski w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Zespół Weekend cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, że koncertują nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Lider zespołu Weekend nie zabiera żony w trasy koncertowe

Radosław Liszewski przyznał, jaki jest sekret jego szczęśliwego małżeństwa. – Ludzie często nas pytają, co my robimy, że jesteśmy ze sobą tacy szczęśliwi. A ja nie wiem, co odpowiadać. Nie wyszukujemy tu niczego szczególnego, po prostu żyjemy z dnia na dzień i cieszymy się sobą. Jesteśmy we wszystkim dość spontaniczni i znakomicie nam to wychodzi – mówił gwiazdor disco-polo.

Okazuje się, że Liszewski nie zabiera żony na koncerty. Muzyk przyznał jednak, że jest to kwestia wygody. – Dorotka nie będzie raczej jeździć ze mną w trasy koncertowe. Takie życie w busie, gdy jeździsz z miejsca na miejsce, wcale nie jest wygodne. W wielu tych krajach już ze mną była. Poza tym żona ma całe mnóstwo muzyki w domu, bo chętnie jej śpiewam swoje utwory – mówił lider zespołu Weekend.

Czy Dorota Liszewska powinna być zazdrosna o swojego męża? Radosław Liszewski powiedział „Twojemu Imperium”: – Nie daję jej powodów do zazdrości, więc też mnie pilnować nie musi. A po rozłące zabiorę ją w jakieś ładne miejsce.

Nie przegap
Najniższe emerytury polskich gwiazd. Rekordzista może otrzymać niecałe 8 złotych
13 Zobacz galerię
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER + Karol Porwich/East News + Artur Zawadzki/REPORTER