Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek dostała nową pracę. Niedługo wylatuje do Stanów Zjednoczonych

2 min. czytania
07.11.2023 15:56
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek od lat jest jedną z największych gwiazd TVP. Aktorka występuje w serialu "M jak miłość" oraz prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Teraz ukochana Macieja Kurzajewskiego może pochwalić się kolejnym sukcesem zawodowym. Dostała pracę w Stanach Zjednoczonych. 

Kasia Cichopek dostała pracę w USA
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Cichopek jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Mimo skandalu, jaki wywołał jej związek z Maciejem Kurzajewskim, aktorce udało się zachować zarówno posadę w "M jak miłość", jak i "Pytaniu na śniadanie". Telewizja to jednak tylko jedno ze źródeł zarobkowania Katarzyny Cichopek, która od lat dorabia w innych branżach. Jak donoszą media, przed świętami byłej żonie Marcina Hakiela wpadła nowa, lukratywna fucha i to za oceanem. 

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek zarabia krocie poza TVP

Celebrytka znana z "M jak miłość" przede wszystkim czerpie wysokie zyski z Instagrama, gdzie współpracuje z różnymi markami oraz promuje produkty z własnych linii biżuterii, perfum i kosmetyków naturalnych. Jak wynika z doniesień medialnych, Cichopek ma zarabiać od 20 do 40 tys. zł za posty publikowane na Instagramie. O tym, że gwiazda TVP to marka sama w sobie świadczy czwarte miejsce w tegorocznym rankingu "100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych" miesięcznika "Forbes Women". Ekwiwalent reklamowy Katarzyny Cichopek wyceniany jest obecnie na ponad 2 mln złotych. "Kasia przeżywa teraz ponownie swój czas. W <<M jak miłość>> ma więcej dni zdjęciowych: od 5 do 7 dni na stałe, a czasami nawet dziesięć, więc zarabia 14-28 tys. zł za serial. Honorarium za dzień zdjęciowy to 2800 zł" - wyliczał niedawno serwis Plotek. 

Katarzyna Cichopek dostała pracę w Stanach Zjednoczonych 

Nic dziwnego, że po popularną gwiazdę "M jak miłość" chętnie sięgają organizatorzy różnych eventów, gal i koncertów. Cichopek często występuje w roli konferansjerki, zganiając za wieczór niemałe stawki. Okazuje się, że wkrótce znowu będzie miała okazję nieźle zarobić i to za granicą. W grudniu Katarzyna Cichopek poprowadzi Wielkie Kolędowanie w USA, podczas którego w polonijnych kościołach zaśpiewają polskie gwiazdy m.in. Edyta Górniak, Zenek Martyniuk, Halina Mlynkova, Grzegorz Hyży, Ania Rusowicz, Alicja Węgorzewska i zespół Classic. Wokaliści wystąpią w siedmiu miastach. Wydarzenie już zapowiedziała u siebie na Instagramie Edyta Górniak. "Moimi mili. Witam was bardzo serdecznie. Chciałabym z wielką radością przekazać informację, że w tym roku w grudniu odwiedzę Stany Zjednoczone. Muzycznie. Będziemy wspólnie przypominać państwu najpiękniejsze utwory świąteczne. Szczegóły niebawem. Do zobaczenia" - przekazała. 

Nie przegap
Najniższe emerytury polskich gwiazd. Rekordzista może otrzymać niecałe 8 złotych
13 Zobacz galerię
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER + Karol Porwich/East News + Artur Zawadzki/REPORTER