Obserwuj w Google News

Perkusista Guns N' Roses rozwodzi się z polską modelką. Wszyscy dobrze ją znają

2 min. czytania
21.11.2023 19:50

Magdalena Dziun i Frank Ferrer jeszcze do niedawna tworzyli zgrane i kochające się małżeństwo. Para dodawała w sieci wspólne zdjęcia, a w maju obchodziła rocznicę ślubu. Wszystko wskazuje jednak na to, że związek Polki i muzyka nie zdołał przetrwać próby czasu.

Perkusista Guns N' Roses rozwodzi się z polską modelką. Wszyscy dobrze ją znają
fot. Instagram @_frankferrerofficial_

Magdalena Dziun jest postacią doskonale znaną w rodzimym show-biznesie. Pochodząca z Inowrocławia modelka oraz aspirująca piosenkarka ma na swoim koncie kilka głośnych związków, na temat których rozpisywała się kolorowa prasa. Przypomnijmy, że twórczyni albumu „A.M.B.A.” łączona była m.in. z Piotrem Banachem, raperem Tede oraz Tomaszem Karolakiem, z którym rozstała się w atmosferze skandalu.

Redakcja poleca

Frank Ferrer rozwodzi się z Magdaleną Dziun

Po zakończeniu kilkumiesięcznego związku z aktorem Magdalena Ciećka Malicka postanowiła poszukać szczęścia za oceanem. Modelka od kilku lat mieszka i pracuje w USA, gdzie poznała też miłość swojego życia. Za pośrednictwem znajomego fotografa Dziun zapoznała się z perkusistą legendarnego zespołu Guns N' RosesFrankiem Ferrerem, z którym w maju 2022 roku stanęła na ślubnym kobiercu.

Zobacz też: Catering świąteczny od Magdy Gessler. Od ceny makowca i pierogów można osiwieć

Mimo że  para pobrała się miesiąc po zaręczynach, ich uczucie zdawało się przepięknie rozkwitać. Zakochani udawali się w podróże po ciepłych krajach, a nawet pojawili się w Warszawie, gdzie – jak donosi Pudelek – Ferrer skorzystał z usług polskiego dentysty.

Znamy powód rozstania Magdaleny Dziun i perkusisty Guns N' Roses

Ich małżeńska sielanka nie potrwała jednak długo. Media donoszą, że kilka miesięcy po powiedzeniu sobie sakramentalnego: „tak!”; w życiu pary doszło do tak poważnego kryzysu, że perkusista postanowił zakończy relację z Polką. O rozstaniu pary poinformował magazyn „People”, który przekazał, że dokumenty rozwodowe w ich sprawie trafiły do sądu w Los Angeles 20 listopada 2023 roku.

Magazyn podał również, że Dziun i Ferrer od września tego roku pozostawali w separacji, a jako przyczynę ich rozstania podano „różnice nie do pogodzenia”. Sami zainteresowani sprawy jeszcze nie skomentowali.

Źródła: Radio ZET/pudelek.pl

Nie przegap
Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News