Obserwuj w Google News

Paulina Smaszcz o stracie dziecka. Wspomniała skandaliczne słowa położnej

2 min. czytania
07.06.2023 13:39
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz w wywiadzie opowiedziała o poronieniu. Wspomniała skandaliczne słowa położnej, która kazała jej przestać histeryzować, żeby nie straszyć matek zdrowych dzieci.

Paulina Smaszcz
fot. screen: YouTube @ Magazyn VIVA!

Paulina Smaszcz zyskała ogromną popularność za sprawą medialnych przepychanek z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek. Była żona prowadzącego " Pytanie na śniadanie" wielokrotnie atakowała go, zarzucając brak zainteresowania rodziną i skupienie na robieniu kariery u boku nowej partnerki. Paulina chętnie udziela także wywiadów, w których dzieli się szczegółami z życia prywatnego. W filmie "Hejting. Epidemia Nienawiści" Smaszcz podzieliła się szokującą historią, która pokazała, jak nieczuli mogą być ludzie na wielką tragedię bliźniego.

Paulina Smaszcz otwarcie o stracie dziecka. Spotkała się z poniżającymi komentarzami

Paulina Smaszcz wróciła wspomnieniami do niezwykle trudnego momentu, kiedy leżała w szpitalu po poronieniu. Pracująca w placówce położna miała wykazać się kompletnym brakiem empatii i kazać kobiecie przestać płakać i histeryzować. Zasłaniała się przy tym dobrem innych matek.

- Pamiętam kiedy położna przychodziła i mówiła: „Proszę nie płakać. Proszę nie histeryzować. Tu są kobiety, które będą rodzić zdrowe dzieci. Pani traumatyzuje te kobiety. One mają mieć radość”. Nikt nie opowiada o tym, ale jeśli nie będziemy o tym mówić, to nic się nie zmieni. Nikt o tym nie pomyśli - wspominała.

Mimo okropnych przeżyć Paulina podkreśla, że bycie matką to jeden z filarów jej życia.

Redakcja poleca

Paulina Smaszcz opowiedziała o poronieniach. Odważne wyznanie byłej żony Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Niestety, trzykrotnie straciła ciążę. Macierzyństwo uznaje za wielką odpowiedzialność i poświęcenie, które jej zdaniem powinno być bardziej szanowane przez mężczyzn.

- Jestem mamą pięciu synów. Dwóch wspaniałych synów żyje. Każda matka, która pod sercem nosi dzieci, wie, jakie to niesamowite nosić serce, serca dzieci pod swoim sercem i dbać każdego dnia o ich życie i zdrowie. Mężczyźni powinni podziwiać kobiety nie tylko w trakcie ciąży i przy narodzinach dziecka, lecz także przez całe życie, kiedy kobieta dba o rodzinę, cały dom, rezygnuje ze swoich planów i marzeń, bo wie, że dzieci są najważniejsze, bo to my dorośli sprowadziliśmy je na świat. Macierzyństwo to moja kariera, tak jak śpiewa pięknie w piosence Natalia Niemen - opowiadała na Instagramie.