,

Paulina Smaszcz nie ma kontaktu z synami? Miała się do tego przyznać ponad dwa lata temu

20.03.2023 16:27

Paulina Smaszcz nie ma dobrego kontaktu z synami? Internauci przypomnieli wideo, na którym dziennikarka otwarcie mówi, że nie układa się jej w relacjach z pociechami. Co ciekawe, wywiad miał miejsce ponad dwa lata temu.

Paulina Smaszcz
fot. Paweł Wodzynski/East News

Paulina Smaszcz nie ma kontaktu z synami? Łatwo się pogubić w zawiłych stosunkach rodzinnych dziennikarki. Jak podaje pudelek.pl, przypomniano wideo z wywiadem z Pauliną Smaszcz. W rozmowie zdradziła, że nie ma najlepszych stosunków z synami. Co się wydarzyło?

Zobacz także: Smaszcz chwali Kurzajewskiego. Będzie zgoda? „Nareszcie zrozumiał i przeprosił”

Paulina Smaszcz nie ma kontaktu z synami? Miała się do tego przyznać ponad dwa lata temu

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski doczekali się wnuczki. Kurzajewski pojechał z Katarzyną Cichopek do Włoch, gdzie mieszka jego najstarszy syn i pochwalił się zdjęciem ze spaceru z najmłodszą członkinią rodziny. Paulina Smaszcz natomiast wrzuciła pamiętne dziecko noworodka, które okazało się fotografią z reklamy kocyków. 

- Mój były mąż nareszcie zrozumiał, że dzieci są najważniejsze i zaczął odbudowywać z nimi relacje. Przeprosił się z moim starszym synem. Pojechał do Włoch, zobaczył wnuczkę, zainteresował się... Półroczna walka, chyba nawet dłużej, o to, żeby zrozumiał, że po 23 latach to dzieci są najważniejsze. Dzieci. To, co zostawiliśmy po sobie, to są dzieci. Nie sprawy materialne, tylko dzieci. Słuchajcie, jestem w bardzo dobrym nastroju, bo cieszę się, że Maciek wreszcie to zrozumiał i będzie teraz dobrze, i odbuduje te relacja z Frankiem i Julkiem - tak skomentowała Paulina Smaszcz wyjazd byłego męża.

Internauci dokopali się jednak do nagrania, na którym Paulina przyznała dwa i pół roku temu, że to ona nie ma najlepszych relacji z synami. Do rozmowy miało dojść z Katarzyną Pakosińską w programie "Tokszoł".

- Zdrowie, rodzinę, przyjaciół, ukochanego męża, dla którego się wszystko zrobiło [mówi w kontekście straty - przyp.red.]. Dzieci, kontakt z nimi, przez decyzje, jakie podejmowałam. I biorę tego pełne konsekwencje na siebie, pozytywne i negatywne. Moja siła wynika stąd, że ja uważam, że wszystko można stracić, ale nie stracę nigdy swojej świadomości, tego, co mnie spełnia, mojej edukacji, moich umiejętności, mojego doświadczenia. I to jest moja baza, która da mi przeżyć - mówiła.

Paulina Smaszcz: ile ma dzieci?

Paulina Smaszcz była przez wiele lat związana z Maciejem Kurzajewskim. Para doczekała się dwóch synów: Franciszka (ur. 1997) i Juliana (ur. 2006). 

Zobacz także: Internauci mają teorię, kto jest partnerem Magdy Stępień. Celebrytka odpowiada

loader

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się