Obserwuj w Google News

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę. Była z nim Kasia Cichopek

2 min. czytania
18.03.2023 15:43
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek wyjechali z Polski. Wszystko wskazuje na to, że tym razem celem ich wyjazdu nie jest wypoczynek, a sprawy rodzinne. Na instagramowym profilu Kurzajewskiego możemy znaleźć odpowiedź na pytanie o prawdziwy powód ich wizyty we Włoszech.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z najgorętszych par w polskim show-bizie. Co prawda w przeszłości przeżyli trudne rozstania, ale dziś nic nie stoi im na przeszkodzie do szczęścia. Są niemalże nierozłączni. Razem pracują w śniadaniówce TVP, razem uczestniczą w branżowych imprezach i razem udają się w dalekie podróże. Gdzie wybrali się tym razem?

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zrywa z dotychczasowym wizerunkiem? Jest bardziej zadziorna

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek wyjechali z Polski

Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" nie pojechali do Włoch jedynie po to, by cieszyć się słońcem i napawać wolnością. Celem ich wizyty za granicą jest spotkanie Macieja z jego wnuczką. Przypominamy, że niedawno syn Kurzajewskiego został ojcem. Ta informacja wywołała zachwyt nie tylko wśród fanów polskiej rozrywki, ale także u Kasi Cichopek, która publicznie pogratulowała świeżo upieczonym dziadkom, nie pomijając przy tym Pauliny Smaszcz.

Cichopek towarzyszyła swojemu wybrankowi podczas zakupów i pomagała mu szukać prezentu dla dziewczynki. Teraz nadeszła okazja, by wręczyć maluchowi zakupione podarki.

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, świadczące o tym, że doszło już do spotkania dziadka z wnuczką. Kurzajewski opublikował na swoim profilu fotkę ze swoim synem. Możemy na niej zobaczyć także dziecięcy wózek. "Father & Father" — napisał pod zdjęciem dziennikarz.

Można zatem przypuszczać, że Kasia Cichopek również miała okazję spotkać pociechę syna Kurzajewskiego. Sprawdzi się w roli przybranej babci?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @maciejkurzajewski