Katarzyna Cichopek gratuluje Smaszcz. Zostaną przyjaciółkami?

06.03.2023 09:34

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz niedawno zostali dziadkami. Przed nimi kolejne wyzwania, w których zapewne będą ich wspierać aktualni partnerzy. Niedawno Katarzyna Cichopek zwróciła się między innymi do byłej żony Kurzajewskiego, by złożyć jej gratulacje. Czy to oznacza, że zamierzają zakopać topór wojenny?

Katarzyna Cichopek odezwała się do Smaszcz. Co na to Maciej Kurzajewski?
fot. TRICOLORS/East News, AGENCJA SE/East News

Jakiś czas temu Katarzyna Cichopek znalazła się w centrum konfliktu pomiędzy Maciejem Kurzajewskim i jego byłą małżonką, Pauliną Szmaszcz. Choć teraz "kobieta-petarda" złożyła obietnicę, że nie będzie atakowała prowadzącego "Pytania na Śniadanie" w TVP, nie sposób nie odnieść wrażenia, że negatywne emocje w relacji Smaszcz i Kurzajewskiego nie zanikły.

Mimo to Katarzyna Cichopek pozwoliła sobie na subtelną odezwę do Smaszcz. Nawiązała w niej do radosnej nowiny, która niedawno trafiła do mediów.

Katarzyna Cichopek gratuluje Paulinie Smaszcz

Nie tak dawno medialna przepychanka słowna pomiędzy Kurzajewskim i Cichopek a Pauliną Smaszcz trwała w najlepsze. Podczas gdy "kobieta-petarda" otwarcie krytykowała swojego eksmęża w social mediach, zakochani prowadzący "Pytania na Śniadanie" szukali sposobu na poradzenie sobie z tymi natrętnymi atakami. W końcu udało im się wymusić na Smaszcz podpisanie dokumentów, w których zobowiązała się do zaprzestania pisania krytycznych komentarzy.

Teraz Katarzyna Cichopek wykonała pierwszy krok ku polepszeniu relacji z Pauliną. Gdy w mediach gruchnęła wiadomość o tym, że Smaszcz i Kurzajewski zostali dziadkami, Katarzyna Cichopek w rozmowie z Super Expressem pogratulowała między innymi byłej małżonce swojego partnera.

Cieszę się przede wszystkim szczęściem Maćka. Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom i gratuluję dziadkom — wszystkim dziadkom. To piękne maleństwo, które się pojawiło na świecie, ma dwie wspaniałe babcie, jedną ma w Polsce, drugą ma we Włoszech, tak samo dziadków. Ja stoję z boku, nie jestem przyszywaną babcią. Jestem po prostu Kasią powiedziała.

Czy to zapowiedź zupełnie nowego rozdziału w relacjach Kasi i Pauliny? Jak na tę sytuację zapatruje się Maciej Kurzajewski? Partner Cichopek, jak zwykle, stara się nie komentować publicznie wydarzeń ze swojego prywatnego życia. Można się jednak domyślać, że zależy mu na tym, by jego Kasia Cichopek i Paulina Smaszcz żyły ze sobą w zgodzie.

loader

Źródła: RadioZET.pl/SE.pl