Obserwuj w Google News

Koniec wojny pomiędzy Smaszcz i Kurzajewskim. Pracownik TVP ujawnia kulisy

2 min. czytania
24.02.2023 14:36

Wygląda na to, że medialna batalia pomiędzy Pauliną Smaszcz i Maćkiem Kurzajewskim dobiegła końca. Pracownik TVP zdradził tygodnikowi "Na Żywo", że "kobieta-petarda" zobowiązała się do zaniechania publikowania komentarzy pod adresem swojego eksmęża. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski będą mogli cieszyć się spokojem.

Koniec wojny pomiędzy Smaszcz i Kurzajewskim. Pracownik TVP ujawnia kulisy
fot. Pawel Wodzynski/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Ostatnimi czasy kobieta petarda często wybuchała. W swoich wypowiedziach niejednokrotnie atakowała swojego eksmęża Macieja Kurzajewskiego, dając tym samym pożywkę mediom. Wygląda jednak na to, że czasy, w których Paulina Smaszcz nie gryzła się w język, już minęły. Pracownik TVP ujawnił kulisy sporu pomiędzy byłymi małżonkami.

Zobacz także: Smaszcz znowu dobija Kurzajewskiego. Wytyka mu biedę i zdradza szczegóły rozwodu

Paulina Smaszcz zgłoszona na policję przez Macieja Kurzajewskiego

Ceną sławy jest prywatność. Ujawniając prawdę o swojej relacji Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zapewne byli świadomi, że stanowią łakomy kąsek dla mediów specjalizujących się w tematyce plotkarskiej. Jednak prawdopodobnie nie spodziewali się, że zostaną wciągnięci w medialną batalię z Pauliną Smaszcz.

Maciej Kurzajewski przez pewien czas tolerował publiczne pranie brudów przez jego eksmałżonkę. Kiedy Paulina Smaszcz przekroczyła pewną granicę, prezenter TVP zdecydował się na podjęcie stanowczych kroków. Policja zajęła się poczynaniami Smaszcz, kiedy ta bezprawnie weszła na posesję Kurzajewskiego.

Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły - komentował w rozmowie z "Super Expressem" Kurzajewski.
Redakcja poleca

Koniec wojny. Smaszcz podpisała traktat pokojowy

Od pewnego czasu Paulina Smaszcz wyraźnie zmieniła swoje podejście do eksmęża. Nie publikuje już ofensywnych komentarzy pod jego adresem, a powodem tego ma być dokument, który podpisała.

Paulina podpisała zobowiązania, że nie będzie już publicznie krytykować swojego eks - zdradziła tygodnikowi "Na Żywo" osoba z TVP.

Wygląda na to, że Kurzajewski może spać spokojnie.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Na Żywo