Obserwuj w Google News

Kurzajewski pogodzi się ze Smaszcz? Narodziny wnuczki mogą wszystko zmienić

2 min. czytania
22.02.2023 18:52
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski udzielił wywiadu, w którym opowiedział o oczekiwaniu na narodziny wnuczki. Dziennikarz zdradził, czy przyjście na świat nowej członkini jego rodziny może pomóc w pojednaniu z Pauliną Smaszcz. Czy byli małżonkowie w końcu się pogodzą?

kurzajewski-pogodzi-się-ze-smaszcz-narodziny-wnuczki-mogą-wszystko-zmienić
fot. Pawel Wodzynski/East News

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz oczekują przyjścia na świat ich wnuczki. Narodziny córki ich syna Franciszka i jego żony Laury mogą być początkiem wielkich zmian w rodzinie. Smaszcz podobno przeprowadzi się do Włoch. „Mam już spakowane walizki i jak tylko dostanę sygnał, wsiadam w samolot i lecę do nich” - powiedziała w wywiadzie dla Faktu dziennikarka. Z kolei prezenter TVP „ma być z synem na gorącej linii”. W rozmowie z dziennikarzami Pudelka zapewniał, że młodzi rodzice zawsze mogą na niego liczyć.

Redakcja poleca

Wnuczka pogodzi Macieja Kurzajewskiego i Paulinę Smaszcz? Dziennikarz komentuje

Niestety prowadzący „ Pytania na Śniadanie” i „kobieta-petarda” pozostają w konflikcie, odkąd była żona dziennikarza zdecydowała się ujawnić jego romans z Katarzyną Cichopek. Super Express postanowił zapytać Macieja Kurzajewskiego, czy w narodzinach wnuczki widzi szansę na pojednanie z Pauliną Smaszcz.

- Narodziny dziecka to jest zawsze coś bardzo radosnego dla wszystkich i chciałbym, aby wszyscy tę radość przeżywali i żeby cieszyli się tym wydarzeniem - odpowiedział nieco wymijająco prezenter.

Kurzajewski konsekwentnie nie wypowiada się o byłej żonie i skupia się na wielkim wydarzeniu, jakim jest przyjście na świat pierwszego dziecka jego syna.

- Każdego dnia wyczekuję telefonu z informacją, że narodziła się moja wnuczka. Od dobrych kilkunastu lat przygotowuję się podświadomie na ten czas. Bardzo to radosne, już sam ten czas oczekiwania, kiedy córka mojego syna i jego żony pojawi się na świecie, myślę, że to dopiero będzie eksplozja radości. Mamy taką gorącą linię i codziennie rozmawiamy ze sobą. Chcę być dziadkiem, który będzie mógł zawsze służyć pomocą. Zawsze starałem się tego wsparcia moim synom udzielać. Udzielam go i nigdy z tego nie zrezygnuję, bo oni są najważniejszymi osobami w moim życiu - mówił Maciej.

Myślicie, że nowy członek rodziny sprawi, że Smaszcz i Kurzajewski spojrzą na siebie przychylniejszym okiem?