Obserwuj w Google News

Cichopek i Kurzajewski pozują w Wenecji. "Jesteśmy oczarowani" [FOTO]

2 min. czytania
23.02.2023 00:01

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udali się niedawno na kolejną wspólną wycieczkę. Tym razem nie modlą się żarliwie w Jerozolimie, tylko zwiedzają Włochy. Zakochani pochwalili się w mediach społecznościowych romantycznymi ujęciami z Wenecji.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Screen Instagram/ katarzynacichopek

Odkąd Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie muszą ukrywać się ze swoim związkiem, chętnie dzielą się z fanami relacjami ze swojego życia codziennego. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” jakiś czas temu pochwalili się podróżą do Izraela i Jordanii, a tym razem wybrali się wspólnie do Włoch.

Zobacz także:  Kurzajewski zapytany o pseudonim „Kurzopki”. Nieco się zmieszał

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są niemal nierozłączni

Para prezenterów TVP budzi ogromne emocje w mediach społecznościowych. Po tym, jak za sprawą Pauliny Smaszcz na jaw wyszło, że Cichopek i Kurzajewski są ze sobą blisko związani, fani z zapartym tchem śledzą kolejne losy „power couple” Telewizji Polskiej.

13 listopada 2022 roku Kurzopki zaliczyły swój ściankowy debiut na gali z okazji 70-lecia TVP. Najgłośniej komentowany związek zeszłego roku rozwija się w szybkim tempie – para jest już zaręczona i buduje wspólny dom, w którym zamieszka z mamą Kurzajewskiego.

To są czasy, w których nad wszystkim trzeba się dobrze zastanowić. My doszliśmy do wniosku, że dla nas lepszym rozwiązaniem, bardziej praktyczne dzisiaj będzie to, byśmy dostosowali dom, w którym mieszkam do wspólnych potrzeb naszych, naszych dzieci, także mojej mamy. Ten dom będziemy modernizować

 – wyjawił dziennikarz w rozmowie z „Pudelkiem”.

Redakcja poleca

Cichopek i Kurzajewski wyruszyli w kolejną podróż. Pokazali ujęcia z Wenecji

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podbijają razem świat – zaczęło się od Izraela, gdzie na jaw wyszła zażyła relacja, jaka łączy gwiazdy TVP.

Kasiu, zapytaj Macieja Kurzajewskiego, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci, na moje 40. urodziny? Nic. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo kłamcy tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu. Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale!

 – napisała na Instagramie oburzona relacją z wycieczki Paulina Smaszcz.

Kolejne wojaże Kurzopki mogą już śmiało relacjonować w mediach społecznościowych – niedawno chwalili się wyjazdem do Jordanii, a tym razem zwiedzają wspólnie Włochy. Po szaleństwach na stokach narciarskich para wybrała się do romantycznej Wenecji.

Wenecja. Perła we włoskiej koronie. Jesteśmy oczarowani. Zachwyca o każdej porze roku. Fascynujące miasto, jedno z najpiękniejszych, jakie widziałam. Cieszę się, że mogłam je pokazać dzieciom

 – pochwaliła się Katarzyna Cichopek na swoim instagramowym profilu.

Jak Wam się podoba?

RadioZet.pl/Pudelek.pl

Screen Instagram/ katarzynacichopek
fot.
Screen Instagram/ katarzynacichopek
fot.
Screen Instagram/ katarzynacichopek
fot.
Screen Instagram/maciejkurzajewski
fot.
Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl