Katarzyna Cichopek zrywa z dotychczasowym wizerunkiem? Jest bardziej zadziorna

17.03.2023 12:09

Katarzyna Cichopek zmienia styl? Gwiazda Telewizji Polskiej do tej pory pojawiała się w kolorowych, dziewczęcych stylizacjach, jednak coraz częściej wybiera rockowy styl. Jej nowe zdjęcie zaskoczyło fanów.

Katarzyna Cichopek
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek zrywa z dotychczasowym wizerunkiem? Gwiazda "M jak miłość" kojarzy się widzom z bardzo dziewczęcym stylem. Jak zauważył portal jastrzabpost.pl, od momentu, gdy Cichopek ogłosiła związek z Maciejem Kurzajewskim, jest wizerunek uległ zmianie. Internauci są pod wrażeniem jej nowego zdjęcia.

Zobacz także: Smaszcz zapłaci Cichopek i Kurzajewskiemu? O taką kwotę zawalczą w sądzie

Katarzyna Cichopek zrywa z dotychczasowym wizerunkiem? Gwiazda TVP jest bardziej zadziorna

Katarzyna Cichopek jest wielką gwiazdą Telewizji Polskiej, a widzowie "Pytania na śniadanie" od jakiegoś czasu zauważają zmianę w jej stylu ubierania. Tym razem aktorka chciała przypomnieć widzom o finale programu "You Can Dance", którego jest jurorką.

Z tej okazji opublikowała zdjęcie. Zapozwała w odważnej, rockowej stylizacji. 

Internauci nie potrafili ukryć zachwytu. Uważają oni, że taki styl najbardziej pasuje gwieździe "M jak miłość" i że Kasia Cichopek wygląda jak "milion dolarów". 

- Jak pięknie! Super stylówa. To moje ulubione zdjęcie z Tobą Kasiu - można przeczytać w komentarzach.

Katarzyna Cichopek: gdzie pracuje?

Katarzyna Cichopek jest związana z Telewizją Polską. Od ponad dwudziestu lat pojawia się w serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w Kingę Zduńską. Prowadzi też program "Pytanie na śniadanie" w parze z Maciejem Kurzajewskim i jest jurorką w programie "You Can Dance".

Zobacz także: Aleksandra Domańska przeszła operację? Aktorka tłumaczy się ze zdjęcia z opatrunkiem

loader

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/Instagram

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl