,

Internauci mają teorię, kto jest partnerem Magdy Stępień. Celebrytka odpowiada

20.03.2023 14:58

Magdalena Stępień odpowiadała na pytania fanów. Zdradziła, że jej nowy partner jest znaną osobą. Internauci zaczęli się doszukiwać, kim on może być. Celebrytka odpowiedziała.

Magdalena Stępień
fot. VIPHOTO/East News

Magdalena Stępień ma nowego partnera. Celebrytka próbuje stanąć na nogi po śmierci rocznego synka. Niedawno zdradziła, że ma nowego partnera i powoli przypomina sobie, jak to jest być szczęśliwą. Internauci zaczęli się doszukiwać, kim jest tajemniczy mężczyzna. A Stępień skomentowała sytuację.

Zobacz także: Magdalena Stępień ma znanego partnera. Kim jest sławny ukochany gwiazdy "Top Model"?

Internauci mają teorię, kto jest partnerem Magdy Stępień. Celebrytka odpowiada

Magdalena Stępień przyciągnęła uwagę wyznaniem, że jest zakochana. Celebrytka nie zdradziła jednak tożsamości partnera, a powiedziała jedynie, że jest znaną osobą. Internauci szybko połączyli ją z tancerzem Robertem Kochankiem. Zdradzić miało ją to, że komentowała zdjęcia gwiazdora "Tańca z gwiazdami".

Stępień nadal pragnie zachować anonimowość ukochanego, ale postanowiła skomentować całą sprawę. Celebrytka nie ukrywa, że to zamieszanie wokół jej nowego związku, jest dla niej zabawne.

- Ach, te nasze media. Napisać, że osoba znana, to od razu musi być publiczna? Serio. I zaczynają się spekulacje. Jeden komentarz gdzieś u kogoś pod zdjęciem musi oznaczać związek. Dobry mam ubaw od rana. Spekulujcie sobie dalej. Na resztę pytań odpowiem w wiadomościach prywatnych, bo to jest jakieś nieporozumienie - napisała w Instastory.

Jak podaje pudelek.pl, wygląda na to, że Magdalena nie zamierza się dzielić szczegółami, jednak pokazanie szczątkowych zdjęć partnera na pewno nie pomoże jej w zachowaniu prywatności.

Magdalena Stępień: partnerzy

Magdalena Stępień jest przede wszystkim znana ze związku z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Para doczekała się syna Oliwiera (2021-2022). Rozstali się jeszcze przed narodzinami chłopca.

loader

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o małżeństwie z prawnikiem. „Krótkie”

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News

Logo radiozet Dzieje się