,

Co poprawiła Edyta Górniak? Specjalista medycyny estetycznej zrobił "listę zmian" gwiazdy

20.03.2023 14:03

Jak mocno Edyta Górniak ingerowała w swoją urodę zabiegami medycyny estetycznej? Specjalista wymienił zabiegi, którym jego zdania poddała się piosenkarka. Przyznał także, że wiele kobiet może uczyć się od gwiazdy. 

Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / Michal WARGIN/East News

Edyta Górniak zyskała ogromną popularność jako wokalistka dzięki takim hitom jak "Dumka na dwa serca", "Jestem kobietą", czy "To nie ja", z którym zajęła historyczne 2. miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji. Obecnie mówi się o niej głównie za sprawą kontrowersyjnych teorii, którymi dzieli się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Słowa wielbicielki świata duchowego o reptilianach, globalnych spiskach i niebezpiecznych szczepionkach są głośno krytykowane, nie brakuje jednak osób, które zawierzają Edycie. Wielbiciele Górniak często podkreślają jej nieprzemijającą urodę. W jak dużej mierze jest ona zasługą zabiegów medycyny estetycznej? "Super Express" postanowił zapytać o to specjalistę.

Edyta Górniak to fanka medycyny estetycznej? Ekspert zdradza, jak piosenkarka poprawiała wygląd

Edyta Górniak oficjalnie poinformowała, że powiększała usta, jednak nie opowiadała o innych zabiegach medycyny estetycznej. W rozmowie z tabloidem Marcin Janusek, ekspert z kliniki Derma Instytut, stwierdził jednak, że było ich więcej. Przyznał przy tym, że gwiazda świetnie radzi sobie z upływającym czasem.

- Edyta Górniak wraz ze swoim wiekiem, dojrzewaniem duchowym, w wieku 50 lat dochodzi do dojrzałości wizualnej (...) Pani Edyta, co widać, korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, jej skóra jest napięta, co wskazuje na wykonywanie zabiegów mezoterapii igłowej. Z biegiem lat coraz lepiej wygląda jej okolica oka. Napięcie dolnej powieki oraz brak tzw. "doliny łez" wpływa na wypoczęty i świeży look. Linia żuchwy jest wręcz idealna i bardzo proporcjonalna do rysów twarzy i tzw. V-liftu - wymieniał.

Edyta Górniak to mistrzyni medycyny estetycznej? Fanki mogą się uczyć od wokalistki

Nie jest tajemnicą, że wiele polskich gwiazd chętnie korzysta z medycyny estetycznej, co często jest krytykowane. Zbytnia ingerencja w wygląd i odmładzanie się za wszelką cenę zdaniem części internautów jest niepoważne, a często prowadzi do oszpecenia, zamiast poprawy urody. W tej grupie jednak zdaniem eksperta nie znajduje się Edyta Górniak. Przeciwnie, wokalistka ma wiedzieć, jak o siebie zadbać, unikając jednocześnie efektu sztuczności.

- Usta nie wyglądają dziś już jak wypełnione, a świeżo i bardzo naturalnie. Jak dla mnie jest to kobieta, na której wyglądzie powinny wzorować się pacjentki klinik medycyny estetycznej - ocenił z uznaniem. 

A jak wam podoba się Edyta, która w listopadzie 2022 roku świętowała 50. urodziny?

loader

Logo radiozet Dzieje się