,

Magdalena Stępień ma znanego partnera. Kim jest sławny ukochany gwiazdy "Top Model"?

20.03.2023 09:39

Magdalena Stępień opowiedziała o swoim nowym parterze i wyznała, że jest to osoba znana publicznie. Była dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka nadmieniła, że otrzymuje od ukochanego ogromne wsparcie po śmierci syna. Z kim spotyka się Magdalena Stępień? 

Magdalena Stępień
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Magdalena Stępień układa sobie życie po śmierci syna Oliwiera, który zmarł w lipcu 2022 r. po chorobie nowotworowej. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka wróciła do pracy i niedawno pochwaliła się, że nie jest już sama. U boku Magdaleny Stępień pojawił się nowy mężczyzna, z którym była gwiazda "Top Model" ostatnio spędzała romantyczne chwile w Dubaju.

Magdalena Stępień o nowym partnerze: "Jest znany"

Do tej pory nie było wiadomo, kim jest nowy partner Magdy Stępień, ale po zdjęciach z zagranicznego wyjazdu można było wywnioskować, że mężczyzna ma gest i potrafi zadbać o nastrój. Celebrytka nie chciała jednak pokazać niczego więcej poza splecionymi dłońmi i paroma fotkami z kolacji. Zastrzegła też, że nie będzie ujawniała szczegółów związku w mediach społecznościowych. 

W ostatnim Q&A fani postanowili podpytać Magdalenę Stępień o jej ukochanego, m.in. chcieli wiedzieć, czy mężczyzna jest osobą znaną publicznie. Magda odparła, że tak, lecz nie zdradziła, o kogo chodzi. Zapewniła jednak, że nowy ukochany jest dla niej "najlepszym wsparciem, jakie mogła sobie wymarzyć" i nie bała mu się zaufać po tym, co przeszła. 

Na pytanie, czy pokaże partnera w sieci, Magda Sępień odpowiedziała:

Cenimy sobie naszą prywatność i dotychczas udaje nam się ją chronić. Mamy nadzieję, że uda nam się jak najdłużej

Zobacz także: Kotońscy w żałobie. Agnieszka i Artur z "Gogglebox" przekazali tragiczną wiadomość 

Magdalena Stępień o relacji z Jakubem Rzeźniczakiem

Internauci naturalnie nie mogli darować sobie tematu relacji Magdy z Jakubem Rzeźniczakiem i Pauliną Nowicką, lecz modelka powtórzyła to, co wcześniej, że od czasu pogrzebu Oliwiera nie utrzymuje kontaktu z byłym i nie zamierza. 

- Czy mimo wszystko życzysz Paulinie dobrze, czy chciałabyś, żeby spotkało ją to, co ciebie? - padło pytanie o nową miłość Rzeźniczaka. 

- Każdy kiedyś zostanie rozliczony. Ja nie jestem od tego. Nigdy nie życzę nikomu źle - odparła Magda.

W kwestii tego, czy Rzeźniczak odwiedza grób Oliwiera, Stępień skierowała ciekawskich bezpośrednio do piłkarza. Przypomnijmy, że niedawno rozpętała się o to burza w sieci. 

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak pokazał żonę, internauci bezlitośni. "Odwiedziłeś syna na cmentarzu?"

magdaw
fot. Instastory:@magdalena___stepien
magda
fot. Instastory:@magdalena___stepien
magdawe
fot. Instastory:@magdalena___stepien
loader

Logo radiozet Dzieje się