,

Aktor z "M jak miłość" schudł aż 30 kg. Poddał się operacji zmniejszenia żołądka

20.03.2023 14:23

Bartłomiej Nowosielski znany m.in. z serialu "M jak miłość" przeszedł radykalną metamorfozę. Aktor poddał się operacji zmniejszenia żołądka, dzięki czemu zarzucił już 30 kg. Do niedawna zmagał się z ogromną otyłością. 

Bartłomiej Nowosielski
fot. Jacek Dominski/REPORTER/EAST NEWS

Akor Bartłomiej Nowosielski zyskał popularność rolą Tadeusza Kiemlicza w serialu "M jak miłość". Występował także w "Barwach szczęścia" i "Prosto w serce" oraz użyczył głosu w kilku filmach animowanych. Do niedawna aktor zmagał się ze sporą nadwagą, sięgającą w szczytowym momencie 163 kg. Gdy 43-latkowi zaczęły zagrażać poważne problemy zdrowotne, postanowił zabrać się za odchudzanie. Bartłomiej Nowosielski wyznał, że pół roku temu poddał się operacji bariatrycznej

M jak miłość: Bartłomiej Nowosielski zmniejszył żołądek i schudł

Dzięki endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka Bartłomiej Nowosielski zrzucił już 30 kg. Na zabieg zdecydował się mimo diety. Niestety zmniejszanie wagi tą drogą szło opornie i nie przynosiło większej poprawy. Dziś gwiazdor "M jak miłość" cieszy się, że wreszcie może wbić się w stary garnitur. Dba też o regularny ruch. 

Dbam też o aktywność fizyczną, szczególnie podczas zabaw z dziećmi. Córki bardzo mnie motywują. Nie dają mnie oraz żonie szansy na odpoczynek - powiedział "Super Expressowi". 

Bartłomiej Nowosielski przyznał, że choć operacja zmniejszenia żołądka była radykalnym krokiem, nie żałuje decyzji, bo jego waga sukcesywnie spada i to bez rygorystycznego jadłospisu. 

Nie muszę trzymać jakiejś drastycznej diety. Na początku waga spada bardzo drastycznie, ale potem utrzymuje się na stałym poziomie lub w znacznie wolniejszym tempie - wyjaśnił w rozmowie z "SE" i dodał, że w ostatnim czasie schudł kolejne trzy kilogramy.

Serialowy Kiemlicz dodaje, że po operacji będzie musiał wspomagać się lekami, ale nie ma z tym problemu. Na razie jest bardzo zadowolony z postępów. 

Zobacz także: Katarzyna Glinka walczy z guzem piersi. "Duży". Aktorka przekazała przykrą wiadomość

EN_01554756_0229
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS
EN_01544238_0042
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS
loader

Logo radiozet Dzieje się