Obserwuj w Google News

Olga Bołądź w ciążowej sesji. Zdjęcia nagiego brzucha wywołały lawinę komentarzy [FOTO]

2 min. czytania
27.02.2023 15:13
Zareaguj Reakcja

Olga Bołądź opublikowała zdjęcia z sesji ciążowej, która trafiła na łamy magazynu "Viva!". Aktorka podzieliła się zmysłowymi ujęciami ciążowych krągłości. W komentarzach płyną zachwyty nad 38-letnią gwiazdą serialu "Matka", która lada moment urodzi drugie dziecko. 

Olga Bołądź
fot. VIPHOTO/East News

Olga Bołądź przechodzi spore zmiany życiowe. W grudniu na urodzinowej gali Polsatu aktorka ujawniła, że jest w ciąży. Ojcem dziecka jest Jakub Chruścikowski, właściciel kilku warszawskich klubów. Będzie to drugie dziecko 38-letniej gwiazdy serialu "Matka", która wychowuje także 9-letniego syna.

W najnowszym wydaniu "Vivy!" można podziwiać sesję ciążową Olgi Bołądź oraz przeczytać wywiad, w którym aktorka opowiada o macierzyństwie oraz swoich obawach i nadziejach związanych z kolejnym dzieckiem. W pierwszych tygodniach ciąży gwiazda musiała zwolnić tempo ze względu na niepokojącą diagnozę. 

Redakcja poleca

Olga Bołądź w sesji ciążowej odsłoniła brzuch 

W mediach społecznościowych Olga Bołądź często eksponuje ciążowe krągłości. Teraz podzieliła się zdjęciami z sesji ciążowej dla magazynu "Viva!". Fotografia aktorki zdobi najnowsze wydanie czasopisma, a w środku można podziwiać zdjęcia ubranej w zmysłową czerwień Olgi Bołądź, która niczym Rihanna eksponuje nagi brzuch. 

Przez ostatnie miesiące to ciąża układa mi życie, a ja po prostu jestem na luzie. Eksponuję coraz większy brzuch, dumna jak paw (śmiech). Czuję się pewna siebie i spełniona: jako kobieta, aktorka, twórczyni, współtwórczyni Fundacji Gerlsy. Lubię swoją kobiecość. Ciąża jest częścią mnie oraz częścią mojego życia. Jestem szczęśliwa, że po raz drugi zostanę mamą - wyznała w wywiadzie. 

Ciążowe zdjęcia Olgi Bołądź wywołały lawinę zachwytów. Wiele internautek podkreśla, że tak pięknej sesji ciążowej już dawno wśród polskich gwiazd nie było. - Prosta w środkach, a jaka cudowna sesja - czytamy w komentarzach. - Przepiękne zdjęcie, a w pani oczach widać coś, co mają w nich tylko kobiety w ciąży - komplementują aktorkę, która ma urodzić za trzy miesiące. 

Faktycznie, wyszło rewelacyjnie!