Obserwuj w Google News

Wyszła prawda o domu Wiśniewskich. Rezydencja za 5 mln, a w środku? "Nie ma tak dobrze"

2 min. czytania
07.07.2023 17:46

Michał Wiśniewski z żoną Polą budują nowy dom dla swojej licznej rodziny. W sieci pojawiły się pierwsze wizualizacje wnętrza rezydencji Wiśniewskich. Okazuje się, że w okazałej posiadłości za 5 mln złotych zabraknie jednej bardzo ważnej rzeczy. 

Michał Wiśniewski buduje nowy dom
fot. Instagram:@m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski i jego żona Pola jeszcze przed narodzinami Noëla Cloé zabrali się za budowę nowego domu. Wizualizacja posiadłości Wiśniewskich została niedawno zaprezentowana na Instagramie. Nowoczesny budynek stanie w jednej z podwarszawskich miejscowości, a jego budowa ma kosztować 5 mln złotych. Wiśniewscy relacjonują postępy w programie internetowym "Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje"

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski był bankrutem, dziś stawia nowy dom

Wokalista Ich Troje nie ukrywa, że budowa tak nowoczesnego domu jest ogromnym wyzwaniem zarówno finansowym, jak i logistycznym. Przedsięwzięcie pochłania mnóstwo wydatków, dlatego Wiśniewski zakasał rękawy i pracuje teraz więcej niż zwykle. W dodatku chce odkuć się od łatki życiowego utracjusza

- Chcę pokazać, że zawsze można się odbić, ale przyznam, że jest to okupione mega poświęceniem. Robię to kosztem życia prywatnego, gram więcej, bo chcę zostawić coś dzieciakom - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Lider Ich Troje do 2005 roku na muzyce zarobił blisko 40 milionów złotych. Niestety przez swój wystawny tryb życia wpadł w tarapaty finansowe. W 2018 roku wokalista ogłosił bankructwo i stracił willę w podwarszawskiej Magdalence. Wprawdzie mieszkał w niej nadal, ale przestał być pełnoprawnym właścicielem i musiał płacić za wynajem. 

Dom Wiśniewskiego za 5 mln złotych bez pokoi dla dzieci

Okazuje się, że supernowoczesna rezydencja w środku skrywa całkiem swojskie wnętrza. Zwłaszcza kuchnia i jadalnia prezentują się bardzo ciepło i przytulnie. Będzie tam dużo jasnego drewna oraz elementów z wikliny.

Co ciekawe, mimo pozornie dużej powierzchni nie każdy z domowników będzie miał swój własny pokój. Część dzieci z licznej gromadki Wiśniewskich czeka współdzielenie przestrzeni z rodzeństwem, bo zwyczajnie nie będzie aż tylu pomieszczeń. - Nie ma aż tak dobrze. To musiałby być chyba pałac, żeby każde dziecko miało swój pokój. Ważne, żeby każdy miał swoją przestrzeń - wyznał Michał Wiśniewski. 

Przypomnijmy, że po narodzinach Noëla Cloé rodzina lidera Ich Troje liczy dziesięcioro dzieci. Pola związała się z Michałem mając już czworo własnych pociech. Piosenkarz z dwoma byłymi żonami też doczekał się czwórki dzieci, a z obecnego, piątego już, małżeństwa - jeszcze dwóch synów. 

Zobacz także: Żona Michała Wiśniewskiego jest w kolejnej ciąży? "Takie rewelacje"

Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER