Obserwuj w Google News

Żona Michała Wiśniewskiego jest w kolejnej ciąży? "Takie rewelacje"

2 min. czytania
01.07.2023 22:07
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski i jego żona Pola Wiśniewska będą mieli kolejne dziecko? Mama Falco i Noël Cloé w końcu zareagowała na medialne doniesienia o ciąży. W maju Wiśniewskim urodził się drugi syn. Następny potomek już w drodze? 

Pola Wiśniewska znów jest w ciąży z Michałem Wiśniewskim?
fot. Instagram:@wisniewska_pola

Michał Wiśniewski i jego żona Pola Wiśniewska w maju powitali drugie dziecko. Parze urodził się kolejny syn, który podobnie jak Falco i inne dzieci Wiśniewskiego, otrzymał oryginalne imiona - Noël Cloé. Niedawno wokalista Ich Troje zarzekał się, że kolejnych dzieci z piątą żoną na razie nie planuje. W sieci jednak pojawiły się sugestie, że Pola Wiśniewska znowu jest w ciąży. 

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski i Pola będą mieli kolejne dziecko? 

Brzmi to nieprawdopodobnie, lecz w sieci pojawiły się plotki o trzecim dziecku Wiśniewskich. W internecie pojawiła się publikacja, sugerująca, że żona lidera Ich Troje po urodzeniu Noëla zdążyła już zajść w kolejną ciążę. Dowodem na to, że rodzina Wiśniewskich znów się powiększy, ma być nowy tatuaż piosenkarza "z wiele mówiącym napisem". Fani gratulowali mu następnego potomka - czytamy. 

Pola, która urodziła raptem miesiąc temu, postanowiła zabrać głos w sprawie krążących insynuacji. Zamieściła na Instagramie screen artykułu i opatrzyła go wymownym komentarzem.

- Takie rewelacje - napisała. 

Tym samym potwierdziła, że wszelkie sugestie na temat ciąży można między bajki włożyć. Zresztą żona Wiśniewskiego nie ukrywa, że na razie tonie w pieluchach przy Noelu i jedyne, o czym marzy, to porządnie się wyspać. O kolejnym dziecku nawet nie myśli. 

pola wisniewska
fot. Instastory:@wisniewska_pola

Michał i Pola Wiśniewscy wychowują dziesięcioro dzieci 

Przypomnijmy, że Noël Cloé jest drugim wspólnym dzieckiem Poli i Michała Wiśniewskich. Pod koniec stycznia 2021 roku urodził im się syn Falco Amadeus. Ponadto wokalista Ich Troje ma czworo dzieci z poprzednich związków: Fabienne i Xaviera z Mandaryną oraz córki Etiennette i Vivienne Viennę z Anną Świątczak. Tylko z Magdą Femme i Dominiką Tajner gwiazdor nie doczekał się potomstwa. Z kolei Pola ma czworo własnych pociech, co sprawia, że w sumie rodzina Wiśniewskich liczy obecnie dziesięcioro dzieci. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zepsuła ślub pannie młodej? Lawina komentarzy pod zdjęciami z wesela