Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek zepsuła humor pannie młodej? Lawina komentarzy pod zdjęciami z wesela

2 min. czytania
01.07.2023 17:30

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bawili się na weselu znajomego. Pod zdjęciami z uroczystości zagotowało się od komentarzy. Zdaniem internautów Małgorzata Rozenek wyglądała lepiej niż panna młoda i przyćmiła swoim strojem główną bohaterkę ceremonii. "Mina tej pani bezcenna" - komentują fani. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na weselu
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wrócili z podróży kamperem po Danii i rzucili się w wir nowych wyzwań. W piątek po południu para gościła na ślubie przyjaciela Radka Majdana. Rozenek nie byłaby jednak sobą, gdyby przy okazji nie zadbała o autopromocję. Internauci twierdzą, że gwiazda skradła show pannie młodej i przyćmiła ją swoją stylizacją. 

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek na weselu z Radosławem Majdanem 

Przyjęcie weselne zorganizowano w ogrodzie. Majdanowie złożyli nowożeńcom życzenia i stanęli do zdjęć na tle dmuchanej muszli. Ponadto Małgorzata Rozenek zafundowała sobie indywidualną sesję, mającą zwrócić uwagę na jej weselną kreację. Na udostępnionym nagraniu widzimy, jak 44-latka przechadza się niczym modelka po wybiegu, prezentując zwiewną, bladoróżową sukienkę w fasonie nocnej koszulki. 

Małgorzata Rozenek przyćmiła pannę młodą? 

Internautom spodobała się stylizacja byłej gospodyni "Dzień dobry TVN", która miała prezentować się świeżo i naturalnie. Ale jednocześnie nie brakowało głosów, że Rozenek, choć prezentowała się skromnie, swoją kreacją przyćmiła pannę młodą. Uwagę zwróciło zdjęcie, na którym Majdanowie składają nowożeńcom życzenia. 

Trzeba mieć trochę serca i nie przyćmiewać panny młodej

Mina tej pani bezcenna. Pani Małgorzata jak milion dolarów - żartują fani z rzekomo "zazdrosnego" spojrzenia panny młodej.

Niektórym jednak nie spodobało się zachowanie "perfekcyjnej" na ślubie. Internauci zwrócili uwagę, że Rozenek, przystępując do gratulowania młodej parzy, nie zdjęła ciemnych okularów. Miała tym samym okazać brak szacunku gospodarzom. Żonę Majdana skrytykowano także za urządzanie sesji na cudzym ślubie, choć warto zaznaczyć, że ta nie odbyła się w trakcie wesela i w żaden sposób nie odwróciła uwagi gości.