Obserwuj w Google News

Partnerka Antka Królikowskiego przekazała radosne wieści. "Mamo, tato...". Płyną gratulacje

2 min. czytania
30.06.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Partnerka Antka Królikowskiego, Izabela, nie posiada się ze szczęścia. Prawniczka podzieliła się na Instagramie radosną wiadomością i przy okazji wyznała miłość Antkowi Królikowskiemu. Sypią się gratulacje. 

Dziewczyna Antka Królikowskiego Izabela obroniła magistra
fot. Instagram:@antekkrolikowski

Antek Królikowski od ponad roku jest w szczęśliwym związku z Izabelą. Dla nowej miłości aktor rozstał się z Joanną Opozdą, gdy ta była w zaawansowanej ciąży i lada moment miała mu urodzić syna. Choć początkowo para niechętnie pokazywała się publicznie, a aktor nie udostępniał zdjęć Izabeli w mediach społecznościowych, jakiś czas temu zakochani przestali robić tajemnicę ze swojej relacji. Nie schowali się nawet po tym, jak na Królikowskiego spadł hejt za niepłacenie alimentów oraz zarzuty w sprawie prowadzenia pod wpływem substancji odurzającej. Wręcz przeciwnie, Antek i Izabela coraz śmielej pokazują się na Instagramie, a ukochana aktora zdążyła nawet dorobić się pokaźnej grupki followersów, których chętnie informuje, co u niej słychać. 

Redakcja poleca

Partnerka Antka Królikowskiego pochwaliła się sukcesem 

Okazuje się, że szczęście dopisuje Izabeli nie tylko w miłości. Dziewczyna Antka Królikowskiego właśnie pochwaliła się, że obrobiła pracę magisterską na wydziale prawa. 

Od dziś jestem magistrem prawa! Mamo, Tato, Antku – kocham was bardzo i dziękuję, że jesteście, bo cudowniejszej rodziny nie mogłam sobie wymarzyć - wyznała Izabela. 

Świeżo upieczona magister podziękowała wszystkim, którzy trzymali kciuki za jej obronę, na której otrzymała najwyższą ocenę. Tym samym ukochana Antka utarła nosa wszystkim tym, którzy jej źle życzyli. W swoim wpisie zwróciła się również do nich. 

- Myślę, że również osoby rzucające mi kłody przez ostatni rok, szczególnie zawodowo, zmobilizowały mnie i przyczyniły się do takiej determinacji, że zdałam obronę na 5 - przekazała dziewczyna Królikowskiego. 

Obserwatorzy Izabeli pospieszyli z gratulacjami. Teraz Banaś jest dyplomowaną prawniczką. Do tej pory o jej karierze niewiele było wiadomo. Media informowały jednak, że dziewczyna Antka Królikowskiego była związana z jedną z warszawskich kancelarii prawniczych, lecz na skutek medialnych skandali miała stracić pracę. 

Izabela miała stracić pracę przez afery Antka Królikowskiego

Portale plotkarskie sugerowały, że do zwolnienia prawniczki mogły doprowadzić ujawnione przez Joannę Opozdę prywatne wiadomości Izabeli do Antka Królikowskiego. "Powiedz jej, że pracuję w dużej kancelarii i nie muszę się bać o klientów. I jak będzie trzeba, postawimy ku**a do pionu cały team, ale ją zniszczę - można było przeczytać w jednej z nich. 

Opozda, będąca wówczas w dziewiątym miesiącu ciąży, uznała to za groźby i udała się z wiadomościami Izabeli na policję. Potem Królikowski w jednym z wywiadów zasugerował, że przez zamieszanie wokół jego prywatnych spraw ucierpiała kariera Izabeli. 

Od dawna mam zawodowe cele, które mogę spełnić. Będę je realizował z Izą, która przez to medialne zamieszanie związane z publikacją fałszywych wiadomości również musi szukać nowej pracy - żalił się w rozmowie z "Party". 

Zobacz także: Antoni Królikowski wyprzedaje majątek, bo nie ma na alimenty

iza banas
fot. Instagram:@bibiffee
Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News