Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski odkrył Ivana Komarenkę. Po latach stwierdził: „Wku*wia mnie”

2 min. czytania
27.06.2023 14:26
Zareaguj Reakcja

Lider Ich Troje otworzył przed Ivanem Komarenką drzwi do sławy. Oznacza to, że gdyby nie Michał Wiśniewski, być może nigdy nie usłyszelibyśmy piosenki „Jej czarne oczy”, którą przed laty znali prawie wszyscy. Dziś Komarenko nie jest już kojarzony z muzyką. Cieniem na jego dorobku artystycznym położyły się kontrowersyjne wypowiedzi. Co myśli o tym Wiśniewski?

Michał Wiśniewski odkrył Komarenkę. Po latach stwierdził: „Wku*wia mnie”
fot. MAREK BEREZOWSKI/REPORTER, LUKASZ SZELAG/REPORTER

Dawniej Ivan Komarenko miał szansę stać się gwiazdą wielkiego formatu. Przedstawiciele polskiej sceny artystycznej przyjęli go z otwartymi ramionami. Jego trampoliną do sławy stał się program „Jestem, jaki jestem” Michała Wiśniewskiego.

Redakcja poleca

Kontrowersyjne poglądy Ivana Komarenki

Kiedyś śpiewał o zauroczeniu, dzisiaj o pracy za „miskę ryżu”. W karierze Ivana Komarenki nastąpił nieoczekiwany zwrot. Autor utworu „Jej czarne oczy” obecnie utożsamiany jest z poglądami proputinowskimi i antyszczepionowymi. Nagrał album poświęcony ideom, które głosi, śpiewa na spotkaniach przeciwników szczepień i z dumą relacjonuje swoje poczynania w sieci.

Jego działalność w tym zakresie rozpoczęła się wraz z nadejściem pandemii. Nie umknęła uwadze polskich gwiazd. Pewien czas temu Michał Wiśniewski powiedział, co myśli o Ivanie.

Michał Wiśniewski ocenił Ivana Komarenkę

Pandemia podzieliła ludzi. Podzieliła także celebrytów. Podczas gdy jedni otwarcie podważali stanowisko specjalistów w dziedzinie medycyny, inni wspierali walkę z koronawirusem, promując szczepienia. Jedną z osób, które starały się promować zaufanie do lekarzy, był Michał Wiśniewski. – Będę promować te szczepienia jak najbardziej, dlatego że jestem dzieckiem, które jest zaszczepione od małego. Wszyscy walczymy o normalność. Na szczęście nie jestem celebrytą, który wie wszystko – powiedział kiedyś w instagramowej transmisji wokalista.

Lider Ich Troje nawiązał przy tym do poglądów Ivana Komarenki, który w tamtym czasie wypowiedział wojnę szczepieniom. – Mega wku*wia mnie człowiek urodzony na Syberii, któremu się wydaje, że wie wszystko i dzięki temu, że wystąpił w moim programie. Propaguje teraz... Ja nie wiem, co on propaguje – stwierdził Wiśniewski.

Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Źródła: RadioZET.pl/Pudelek.pl