Obserwuj w Google News

Ivan Komarenko dał tajny koncert w Gdyni. „Wypad z Polski, Ruski śmieciu!”

2 min. czytania
26.06.2023 18:22

Na początku czerwca Ivan Komarenko wrócił do Polski. Piosenkarz, który od pewnego czasu kojarzony jest głównie ze środowiskiem antyszczepionkowców, zawitał niedawno w Gdyni, gdzie po raz kolejny zaśpiewał swoje kontrowersyjne hity. Prędko okazało się jednak, że w wydarzeniu mogli uczestniczyć jedynie wybrani

Ivan-Komarenko-dał-tajny-koncert-w-Gdyni
fot. Instagram @ivankomarenko

Miniona pandemia dość mocno podzieliła światowe społeczeństwo. Szczególnie jeśli mowa o szczepionkach, które w niektórych środowiskach nadal uznawane są za zaawansowany spisek. Co ciekawe jednak antyszczepionkowcy w dość krótkim czasie zdołali zwerbować sobie zwolenników nawet wśród celebrytów, a najjaśniejszą gwiazdą Stop NOP-u stał się między innymi  Ivan Komarenko.

Redakcja poleca

Rosyjski śpiewak, który w przeszłości podbił Polskę „Jej czarnymi oczami”, dziś kojarzony jest głównie z takimi utworami, jak „Miska ryżu” czy „Kity i mity”, z którymi występuje na wydarzeniach przeciwników szczepień. Taka impreza odbyła się niedawno w Warszawie, czym powracający z Rosji przez Turcję Ivan pochwalił się na swoim Instagramie. Występ piosenkarza nie spotkał się jednak z ciepłym przyjęciem wśród internautów, którzy otwarcie zaczęli krytykować jego poglądy.

Ivan Komarenko dał tajny koncert w Gdyni

Komarenko nie odniósł się do głośnych komentarzy internautów. Kilka godzin temu natomiast zamieścił w sieci kolejny wpis, którym serdecznie podziękował za miniony koncert w Gdyni.

Dziękuję organizatorom koncertu oraz personelowi Hotelu Quadrille Relais & Chateaux w Gdyni Orłowo za ciepłe przyjęcie. Śniadanie smakowało wyjątkowo - – czytamy na Instagramie piosenkarza.

Co ciekawe jednak zdaniem Pomponika, koncert ten mógł mieć charakter elitarny, ponieważ mimo usilnych starań, redaktorom nie udało się dotrzeć do żadnych informacji na jego temat. Wzmianka o gdyńskim koncercie pojawiła się wyłącznie na profilu samego Komarenki, który – co do niego niepodobne – nie zamieścił we wpisie żadnych zdjęć z imprezy. Zamiast tego, Rosjanin uraczył swoich fanów serią ujęć z hotelu wyłącznie dla dorosłych.

O ile wiele obiektów turystycznych chce przyciągnąć klientów dostosowaniem infrastruktury dla dzieci, o tyle Quadrille jest przyjazny dorosłym. To fantastyczna propozycja dla osób, które pragną odpocząć w ciszy: nietypowy hotel — hotel dla dorosłych - — czytamy na oficjalnej stronie przybytku.

Ivan Komarenko pod ostrzałem internautów

Całe zajście nie spotkało się jednak z aprobatą samych internautów, którzy nie dość, że zaczęli wypominać Ivanowi, że sypia w miejscach o „wątpliwej reputacji”, otwarcie przyznali w komentarzach, że nie podzielają jego stanowiska w sprawie szczepień czy „wolnej Rosji”.

Ruskie są wolne? To najzabawniejszy tekst. Możliwe, że nawet tekst wakacji.
Wypad z Polski Ruski śmieciu.
Ten hotel jest „ tylko dla dorosłych”.

RadioZET.pl/Pomponik.pl