,

Ivan Komarenko zmiażdżony za nowy utwór. "Inspiracją był wyjazd do Rosji"

25.05.2023 19:30

Po kilku tygodniach social-mediowej nieobecności Ivan Komarenko powrócił na Instagrama z nowym wpisem, w którym ogłasza, że napisał swoją nową piosenkę. Jak podkreślił, inspiracją do jego napisania, był wyjazd do Rosji oraz mama. Internauci nie pozostawili tego bez ostrego komentarza.

Ivan Komarenko
fot. Instagram/@ivankomarenko/screen

Ivan Komarenko już od dłuższego czasu zwraca uwagę nie jako artysta, ale głównie ze względu na swoje kontrowersyjne poglądy. Twórca hitu "Jej czarne oczy" całkiem niedawno wyjechał do Rosji i potem zachwalał jej świetność, chwaląc Putina. Takie wynurzenia od razu spotkały się ze stanowczą reakcją internautów z Polski, którzy nie rozumieją, dlaczego artysta wypowiada się w sposób pochlebny o człowieku, który jest odpowiedzialny za napaść na Ukrainę. Ostatnio Ivan Komarenko wzbudził sensacje tym, że postanowił z Rosji wyjechać. Zarzucono mu, że obawia się poboru do wojska. Jak się okazało, piosenkarz wraz ze swoją mamą zrobił sobie tureckie wakacje. Teraz, po kilku tygodniach bez aktywności w mediach społecznościowych Komarenko wrócił na Instagrama i obwieścił, że stworzył nową piosenkę.

loader

Ivan Komarenko stworzył piosenkę inspirowaną Rosją

Podczas swojej krótkiej nieobecności na Instagramie Ivan Komarenko nie próżnował, bo pracował nad nową piosenką. Jak przekazał, utwór będzie miał swoją premierę w południe 26 maja, co nie jest przypadkowe, bo utwór inspirowany jest wyjazdem do Rosji i mamą.

- Witam was, moi drodzy, pozytywnym ludziom życzę dobrego samopoczucia w nadchodzący weekend, a wszystkich, którzy lubią moją muzykę, zapraszam na mój kanał YouTube jutro o godzinie 12.00, gdzie odbędzie się premiera nowej piosenki. Inspiracją do utworu był mój wyjazd do Rosji oraz spotkanie z mamą. Jak się domyślacie, piosenka będzie o mamie — przekazał w wiadomości na Instagramie.

Zobacz także: Ivan Komarenko opuścił Rosję. Wyjechał z misją

W opisie posta dodał jeszcze, że data premiery utworu nie jest zresztą przypadkowa. Niestety, i tym razem Ivan Komarenko spotkał się z olbrzymim hejtem oraz wylewem żali za proputinowskie poglądy. Nie obyło się bez bardzo dramatycznych nawiązań do wojny, wywołanej przez Putina.

- Zostań w Rosji. Nie przyjeżdżaj.
- „Wszystkim pozytywnym ludziom”… tym zrzucających bomby, czy tych gwałcących niewinne kobiety? Szuja to mało powiedziane…
- Ivanku a może napiszesz piosenkę o tym jak twoi pobratymcy mordują ludzi na Ukrainie, bombardują obiekty cywilne domy, szpitale, szkoły, jak niszczą ten kraj [...], bo ty ciągle udajesz, że nic się nie dzieje, że w Rosji jest super, że nie ma żadnej wojny, pokazujesz słodkie obrazki, kawusia, owocki na śniadanie, wschodzące słoneczko, morze itp. miej odwagę napisać prawdę! - piszą wściekli internauci.

Czekacie na nową piosenkę Ivana Komarenki?

Jerzy Stuhr / Borys Szyc / Joanna Liszowska
11 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / TRICOLORS/East News

Logo radiozet Dzieje się