Obserwuj w Google News

Michał Milowicz z młodszą partnerką. Internauci nabijają się ze związku. „Córka już duża pannica“

2 min. czytania
21.11.2022 11:29

Michał Milowicz nie miał szczęścia w miłości. Trzy dni przed swoim ślubem odwołał uroczystość. Teraz jednak los się odmienił. Aktor pochwalił się zdjęciem z nową partnerką. To o 13 lat młodsza kobieta, więc internauci nie stronią od niewybrednych żartów. Co napisali pod fotografią pary?

Michał Milowicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Michał Milowicz to polski aktor i prezenter, najlepiej  znany z udział w filmach „Poranek Kojota”, „Chłopaki nie płaczą”, „Futro z misia”, a także występów w popularnym show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Mężczyzna wybrał się ostatnio na wakacje do Tajlandii z nową wybranką serca.

Redakcja poleca

Michał Milowicz chwali się partnerką

Michał Milowicz jest w związku z o trzynaście lat młodszą Katarzyną. Do tej pory trzymali łączącą ich relację w tajemnicy, ale podczas radosnych chwil w Tajlandii nie mogli się powstrzymać, by nie zrobić wspólnej fotografii.

Obawy przed upublicznieniem wizerunku okazały się uzasadnione. Od razu po publikacji fotografii na potalu społecznościowym Instagram, w komentarzu pojawiły się niewybredne żarty.

– Córka już duża pannica – napisał jeden z komentujących.

Dowcip nie przypadł do gustu partnerce Milowicza. Od razu odpisała na komentarz:

– Doprawdy? Córka? To jakim cudem ja, mając lat 39, miałabym ojca w wieku 52 lat? Przelicz sobie to raz jeszcze proszę. Pozdrawiam.

Jak zwracają uwagę dziennikarze portalu Pudelek.pl, pozostałe komentarze pod postem były jednak pozytywne i przychylne szczęściu pary. Jak czytamy w materiale, to dlatego, że ludzie cieszą się ze szczęścia Michała Milowicza, który kilka lat temu odwołał swój ślub trzy dni przed ceremonią. 

– Co mam powiedzieć? Że uciekłem sprzed ołtarza? Można powiedzieć, że po prostu zaniechałem ślubu. Nie grało mi to w duszy. Wiedziałem, że jak ślub odbędzie się teraz, to za kilka tygodni będzie rozwód - tłumaczył się wtedy w programie "Dzień dobry TVN".

Teraz odnalazł szczęście.

Czytaj także:  Polacy nie chcą oglądać filmów Patryka Vegi. Milionowe straty

RadioZET.pl/Pudelek.pl/Instagram

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET