Obserwuj w Google News

Mentorka Irena zakpiła z Elżbiety Jaworowicz. „Od pani Jaworowicz to proszę się odpie*dolić”

2 min. czytania
26.06.2023 14:59

Ekspertka z „Projektu Lady” postanowiła wypowiedzieć się niedawno na temat poprawnej postawy podczas siedzenia na krześle. Kamińska-Radomska nagrała na ten temat instagramowy poradnik, za który ostro skrytykowali ją fani. Słusznie?

Mentorka Irena zakpiła z Elżbiety Jaworowicz. „Od pani Jaworowicz to proszę się odpie*dolić”
fot. Pawel Wodzynski/East News, TVP VOD

Irena Kamińska-Radomska od lat jest jedną z czołowych ekspertek od etykiety, której sporą rozpoznawalność zapewniła rola mentorki w słynnym „Projekcie Lady”. Mimo swej „elitarnej” pozycji, kobiecie udało się jednak zasłynąć w show-biznesie dość niewybrednymi opiniami na pewne tematy, czym naraziła się na gniew własnych fanów. Taka sytuacja miała miejsce, chociażby wtedy, gdy doktorka głosiła frazesy o zakazie noszenia krótkich spodenek przez mężczyzn.

Redakcja poleca

Kilka miesięcy temu mentorka Irena postanowiła wejść w rolę  specjalistki od jedzenia jajek, co uwieczniła na swoim Instagramie. To jednak niejedyne instruktaże, jakie Kamińska-Radomska zdążyła zamieścić na swoim profilu. Jakiś czas temu specjalistka zaprezentowała w sieci sposób, w jaki kobiety powinny sadowić się na krześle.

Irena Kamińska-Radomska uderza w Elżbietę Jaworowicz?

Zdaniem doktorki bardzo nieeleganckie jest zakładanie nogi na nogę. Kobieta demonstrująca poprawną postawę zaznaczyła, że sposób ten uskuteczniany jest przez część rodzimych celebrytek, jednak jej zdaniem jest to „śmieszne”.

- Niektóre celebrytki chcą podkreślić długość swoich nóg i zakładają kolano na kolano, po czym łydki przesuwają jak suwaki. Wygląda to prześmiesznie – mówiła mentorka, z uśmiechem demonstrując „zakazane” praktyki.

Nie trzeba było długo czekać, aby słowa mentorki Ireny wyłapali fani Elżbiety Jaworowicz, która w Sprawie dla reportera” sadowi się w taki sposób od przeszło czterdziestu lat. Urażeni uwagą wielbiciele Jaworowicz prędko przystąpili do kontrataku, wyrażając opinie na temat poglądów Kamińskiej-Radomskiej.

Elżbieta-Jaworowicz-w-Sprawie-dla-reportera
fot. TVP VOD
No to Elżbieta Jaworowicz została teraz zmiażdżona.
Pani jest śmieszna, bynajmniej zabawna.
Ale od pani Jaworowicz to się proszę odpie*dolić.
Jaworowicz zrobiła z tego swój znak firmowy.

– czytamy w komentarzach. Słuszne uwagi?

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

RadioZET.pl