Obserwuj w Google News

Marina z bratem Szczęsnego na okładce. "Kochamy się coraz bardziej"

3 min. czytania
04.07.2023 22:04
Zareaguj Reakcja

Marina Łuczenko-Szczęsna i brat Wojciecha Szczęsnego pojawili się razem na okładce "Twojego Imperium". Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Marina zareagowała na publikację magazynu i wyjaśniła, co łączy ją ze szwagrem, Janem Szczęsnym. 

Marina z bratem Wojciecha Szczęsnego na okładce
fot. Instagram:@marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna od 2016 roku jest żoną Wojciecha Szczęsnego, bramkarza polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Doczekali się razem 5-letniego syna Liama. Marina regularnie relacjonuje w sieci swoje wygodne życie, które musi dzielić między Polską a Turynem, gdzie gra Szczęsny. Choć tabloidy wielokrotnie sugerowały, że małżeństwo piosenkarki przechodzi kryzys, wszelkie obawy jak dotąd okazywały się tylko plotkami. Niedawno Szczęśni pokazali się razem na premierze nowego teledysku Mariny "W blasku", a wcześniej całą rodziną przybyli na festiwal w Opolu 2023, gdzie Marina miała swój debiut. 

Redakcja poleca

Marina z bratem Wojciecha Szczęsnego na okładce 

Popularny magazyn plotkarski "Twoje Imperium" nieoczekiwanie zamieścił wspólne zdjęcie Mariny z jej szwagrem, Janem Szczęsnym. Para pojawiła się na okładce, ale zdjęcie zostało podpisane "Marina i Wojciech Szczęśni, siedem lat po ślubie: Kochamy się coraz bardziej".

Oczywiście nietrudno zauważyć, że doszło do pomyłki, ponieważ Janek został wzięty za Wojtka Szczęsnego. Wpadka magazynu nie uszła uwadze szwagra Mariny, który przesłał jej zdjęcie i złożył życzenia z okazji 34. urodzin. 

Czego życzę, wiesz. 100 lat! Żono moja - zażartował Jan Szczęsny. 

Marina postanowiła obszerniej skomentować błąd wydawców i zwrócić się z apelem do redakcji. 

Drodzy dziennikarze, ostatnio na okładce pewnego magazynu ukazało się moje zdjęcie ze szwagrem Jankiem z tytułem "7 lat po ślubie". Rozumiem, że jest podobieństwo, w końcu Janek jest 3 lata starszym bratem mojego męża, ale bez przesady - nie są bliźniakami. Warto sprawdzić, kogo się umieszcza na okładce. Po tym zdarzeniu robimy sobie w gronie rodzinnym jaja, tak więc Janek zażartował, wysyłając mi życzenia urodzinowe z tą jakże zabawną okładką, z dopiskiem "100 lat żono" - napisała na Instastory. 

marina i brat szczesnego
fot. Instastory:@marina_official

Kim jest Jan Szczęsny, brat Wojciecha Szczęsnego? 

Jan Szczęsny wielokrotnie pojawiał się na instagramowych zdjęciach Mariny i Wojciecha Szczęsnych. Marina kiedyś sama przedstawiła go swoim fanom, wstawiając wspólne zdjęcie po jednym z meczów polskiej reprezentacji, i zwróciła uwagę na ogromne podobieństwo szwagra do jej męża. Bracia Szczęśni faktycznie są jak dwie krople wody. Bywają nawet myleni na ulicy, o czym w wywiadzie opowiadał sam Janek. 

- W Anglii Jens Lehmann przywitał się ze mną, myśląc, że jestem Wojtkiem. W Warszawie na Starym Mieście obcokrajowcy proszą mnie często o autograf. Nawet kilka rozdałem - wyznał w rozmowie z Gol24.pl.

Jan Szczęsny jest starszy od Wojciecha o trzy lata. Podobnie jak sławny brat pasjonuje się piłką nożną. Kiedyś nawet nieźle się zapowiadał, grając na pozycji bramkarza w Gwardii Warszawa, niestety jego karierę przerwała poważna kontuzja barku. - W tym momencie, kiedy przytrafiła mi się ta kontuzja, Wojtek trafił do Arsenalu. Byłem zdołowany. Czułem to tak, jakby brat zgarnął mi tę szansę. Ale oczywiście nie miałem do niego pretensji - opowiadał. 

Marzenia o zawodowym graniu ostatecznie pogrzebał wypadek motocyklowy, po których Szczęsny musiał na dobre wycofać się z futbolu. Skończył studia i podjął pracę m.in. jako trener bramkarzy. Dziś często pojawia się na meczach polskiej reprezentacji i ocenia w wywiadach występy biało-czerwonych. Wojtek był świadkiem na ślubie Jana. Obecnie starszy brat Szczęsnego jest tatą 6-letnich bliźniaków. 

Siostra Wojciecha Szczęsnego zginęła tragicznie w dzieciństwie 

Mało kto wie, że bracia Szczęśni mieli kiedyś siostrę. Półtoraroczna Natalia zmarła po tragicznym wypadku w 1987 roku, gdy na podwórku przewrócił się na nią stalowy trzepak. Do zdarzenia doszło na oczach matki, Alicji Szczęsnej, która była wówczas w ciąży z Jankiem. Dziewczynka miała uszkodzony mózg i roztrzaskane kości podstawy czaszki. Lekarze przez dwa dni walczyli o jej życie. Zmarła 13 kwietnia 1987 roku, tuż przed narodzinami Jana i trzy lata przed pojawieniem się Wojciecha Szczęsnego.