Marek Kondrat zaskoczył wyznaniem młodszą żonę. Mają ciche dni?

06.02.2023 11:05

Marek Kondrat rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami. Tym razem zrobił wyjątek i udzielił szczerego wywiadu magazynowi "Polityka". Opowiedział sporo o planach na przyszłość.

Marek Kondrat
fot. Jacek Dominski/REPORTER/East News

Marek Kondrat zaskoczył wyznaniem. Tak podaje portal film.wp.pl, który powołuje się na wywiad udzielony przez aktora magazynowi "Polityka". Kondrat miał opowiedzieć, jak bardzo zmieniło się jego życie rodzinne, gdy córka nieco urosła. Jego żonie miało się to nie spodobać.

Zobacz także: Marcin Prokop o show-biznesie. Obraził polskie gwiazdy? "Piją wódkę, siedzą na kolanach prezesa"

Marek Kondrat zaskoczył wyznaniem młodszą żonę. Mają ciche dni?

Marek Kondrat jest w związku z Antonią, córką Grzegorza Turnaua. Parę dzieli spora różnica wieku, dlatego ich związek do początku budził emocje. Kondratowie trzymają się jednak z daleka od mediów i rzadko opowiadają o swoim życiu. Córka pary, Helena, przyszła na świat w Hiszpanii, gdzie małżeństwo ma dom. 

Aktor powiedział jednak w jednym z ostatnich wywiadów, że życie w hiszpańskim miasteczku zaczyna być dla niego uciążliwe, gdy jego córka dorasta i ma coraz większe potrzeby. Kondrat zdradził w wywiadzie, że to Antonina zaprojektowała ich wymarzony dom i tworzyła go przez lata. Marek Kondrat ma być jednak zmęczony dowożeniem dziecka samochodem do przedszkola, gdy trasa w jedną stronę trwa godzinę.

Jak podaje portal film.wp.pl, to wyznanie miało zdziwić żonę Marka Kondrata. Antonina nie wyobraża sobie, że mogliby się pozbyć domu w Hiszpanii. Głos zabrała koleżanka Antoniny, która w rozmowie z "Na żywo" zdradziła, że kryzys został zażegnany. 

- Ona nie zachowuje się jak mała dziewczynka, która przywykła tupać nogami i mówić, że ma być tak, jak sobie życzy. To szalenie rozważna i mądra osoba. Z pewnością wypracują rozwiązanie, które zadowoli i ją, i jego - powiedziała.

Antonina Kondrat: kim jest?

Urodziła się jako Antonina Turnau 20 maja 1988 roku. Jest córką słynnego i cenionego muzyka Grzegorza Turnaua. W 2015 roku została żoną Marka Kondrata, z którym ma córkę Helenę (ur. 2018).

loader

Zobacz także: Ewa Gawryluk przeżyła koszmar. "Słów 'kocham cię' nie usłyszałam nigdy"

RadioZET.pl/film.wp.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News