Obserwuj w Google News

Wakacje u Mamy Ginekolog? Blogerka oferuje wynajem luksusowej jaskini

2 min. czytania
05.07.2023 16:01
Zareaguj Reakcja

Mama Ginekolog skupia się nie tylko na medycynie, ale także na biznesie. W sieci oferuje fanom wynajem "jaskini" na wyspie Santorini. Ile trzeba zapłacić za taki luksus? Nie każdego będzie na to stać.

Mama Ginekolog wynajmuje jaskinię w Grecji?
fot. screen: Instagram @mamaginekolog

Mama Ginekolog to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek i influencerek. Lekarka zrobiła w sieci prawdziwą furorę, choć wielokrotnie wywoływała niemałe kontrowersje. Głośno było między innymi o tym, że przyjmuje do gabinetu bez kolejki członków rodziny i przyjaciół. Nicole Caroline Sochacki-Wójcicka, bo tak naprawdę nazywa się internetowa gwiazda, nie przejmuje się krytyką i cieszy życiem oraz wysokimi zarobkami. Jak się okazuje, postanowiła zainwestować i pochwaliła się fanom luksusowym domem na wyspie Santorini, który wynajmuje. Ile trzeba zapłacić, żeby spędzić wakacje u Mamy Ginekolog?

Mama Ginekolog wynajmuje luksusowy dom w Grecji. Ile kosztują wakacje u blogerki?

Mama Ginekolog z mężem postanowili zainwestować w branżę turystyczną. W 2021 roku kupili znajdujący się na greckiej wyspie Santroni luksusowy dom zwany "Jaskinią Gilberta". W sieci blogerka przypomniała o możliwości wynajęcia nieruchomości na przykład na wymarzone wakacje.

- To czarujący, tradycyjny dom w samym sercu wioski Megalochori. To szczęśliwe miejsce. Prawdziwy Santoryński dom w jaskini, odnowiony, łączy w sobie wygodę i tradycję z nowoczesnymi detalami - czytamy w ogłoszeniu.

Wśród atrakcji wymieniono między innymi "niesamowite jacuzzi w jaskini". Za luksusy jednak trzeba zapłacić niemało, ceny wahają się od 1100 do 1610 złotych za jedną noc. Nie jest to jedyna nieruchomość, jaką oferuje Mama Ginekolog. Sprzedaje także luksusową willę  w Polsce.

Redakcja poleca

Mama Ginekolog sprzedaje willę za ponad 2 miliony złotych

Jak informuje portal Plotek, Mama Ginekolog wystawiła także ofertę sprzedaży luksusowej willi na warszawskim Wawrze. W 174-metrowym domu znajdziemy między innymi przestronną kuchnię połączoną z jadalnią oraz sześć pokoi. Cena? Dla wielu wręcz astronomiczna, blogerka życzy sobie bowiem 2,5 miliona złotych.

- Chcemy mieszkać w innej dzielnicy, bliżej szkoły. Bardzo lubię ten dom, ale moim marzeniem od zawsze było, aby mieszkać gdzie indziej, i to marzenie chcę spełnić. Poza tym nawet się cieszę na kolejne urządzanie domu, lubię to - cytuje jej słowa portal.

Czas pokaże, czy znajdą się chętni na luksusy oferowane przez Nicole.

Mama Ginekolog wynajmuje dom w Grecji
fot. screen: Instagram @mamaginekolog