Obserwuj w Google News

Małgorzata Opczowska znika z „Pytania na śniadanie”. Podała ważny powód

2 min. czytania
06.07.2023 08:16
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Opczowska znika z „Pytania na śniadanie”. Współprowadząca śniadaniówkę TVP wyjawiła na Instagramie, co jest powodem takiej decyzji. Czy poszło o Łukasza Nowickiego?

Małgorzata Opczowska znika z "Pytanie na śniadanie" TVP
fot. screen Instagram pytanienasniadanie

Małgorzata Opczowska już od kilkunastu lat jest związana z TVP. W 2020 roku została prowadzącą formatu „Pytanie na śniadanie”, a jako partnera przydzielono jej Łukasza Nowickiego. Niestety, ten pod koniec czerwca obwieścił, że na dobre odchodzi z programu. I choć wiadomo, kto go zastąpi, to pustka jest nie do opisania. Teraz widzowie są zaniepokojeni informacją od Małgorzaty Opczowskiej.

Zobacz także:  W "Pytaniu na śniadanie" nowy duet prowadzących. Widzowie już mają dość. "Wymieńcie ją!"

Małgorzata Opczowska znika z „Pytania na śniadanie”

Nie da się ukryć, że odejście Łukasza Nowickiego wywołało nie tylko łzy, ale też spore nerwy. Widzowie śniadaniówki obawiają się, że z prowadzenia „Pytania na śniadanie” może zrezygnować kolejna osoba. Niektórzy już zapowiedzieli, że nie włączą telewizora, bo bez Łukasza Nowickiego program nie ma sensu. Pomysły producentów też nie za bardzo spodobały się widowni – Anna Popek i Małgorzata Tomaszewska nie porwały widzów, a tylko poirytowały.

Redakcja poleca

Teraz fani „Pytania na śniadanie” spekulują, czy Małgorzata Opczowska przypadkiem nie myśli o odejściu. Prowadząca poinformowała, że znika z TVP i wybiera się na dłuższy urlop, ale niektórzy uważają, że to cisza przed burzą. Mimo wszystko dziennikarka zdecydowanie potrzebowała odpoczynku.

- Kochani! Wakacje! Zaczynam urlop, znikam na dłuższą chwilę, by nabrać jeszcze większej energii do działania. Do zobaczenia! Duuuużo słońca Wam życzę! - napisała na Instagramie.

Fani prezenterki zaczęli dopytywać, kiedy w takim razie mogą znów zobaczyć ją przed kamerami. Małgorzata Opczowska odpowiedziała i chyba nieco uspokoiła ciekawskich.

- Kochani, dziękuję za zainteresowanie. W  „Pytaniu na śniadanie” spotkamy się pod koniec lipca – dodała Opczowska.