Obserwuj w Google News

Romans w TVP. Dziennikarka uwiodła męża prowadzącej „Pytanie na śniadanie”

2 min. czytania
28.06.2023 14:19
Zareaguj Reakcja

Romans, a potem związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, to przy tym nic. W TVP już raz huczało na korytarzach o wielkiej miłości i skandalu – okazało się, że dziennikarka uwiodła męża prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Jak skończyła się afera z udziałem Agaty Konarskiej?

Agata Konarska z TVP uwiodła męża Iwony Radziszewskiej
fot. Piotr BLAWICKI/East News, TRICOLORS/East News

W 2013 roku wybuchła afera wokół trójki pracowników TVP. Tabloidy żyły romansem, który w końcu ujrzał światło dzienne. Piotr Radziszewski, wówczas szef TVP1, uległ urokom dziennikarki Agaty Konarskiej. Był wtedy żonaty z Iwoną Radziszewską, prowadzącą „Pytanie na śniadanie”, więc na własne życzenie wpadł w kłopoty. Co działo się za zamkniętymi drzwiami?

Zobacz także:  Zostawił żonę dla aktorki z TVN! Jest od niego o 20 lat młodsza

Dziennikarka TVP uwiodła męża prowadzącej „Pytanie na śniadanie”

Ówczesny szef TVP1, Piotr Radziszewski, miał być mocno oczarowany Agatą Konarską. Z czasem zawróciła mu w głowie i związał się z dziennikarką. Mężczyzna wyprowadził się z domu i tym samym opuścił swoją żonę, Iwonę Radziszewską, prowadzącą „Pytanie na śniadanie”.

Sprawa była na tyle poważna, że do sądu złożono nawet papiery rozwodowe. I tu stał się cud – podobno to Iwona Radziszewska pierwsza postanowiła przerwać patową sytuację i wyciągnęła rękę do męża. Dała mu szansę, a mężczyzna zdecydował, że jednak pozostanie przy kobiecie, której kiedyś ślubował wierność i uczciwość małżeńską.

Redakcja poleca

Do rozwodu ostatecznie nie doszło, papiery zostały wycofane. Para postanowiła skupić się na dziecku, które zmagało się z ciężkimi problemami zdrowotnymi: „Jego choroba mnie zatrzymała i przewróciła świat do góry nogami” - wspominała Iwona Radziszewska w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

Żona Piotra Radziszewskiego po prowadzeniu „Pytania na śniadanie” sprawdziła się w „Panoramie dnia”, a później pracowała dla portalu tvp.info (tam współpracę zakończyła w styczniu 2016 roku). Ostatecznie odeszła z TVP.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl