Obserwuj w Google News

O krok od wpadki w „Pytaniu na śniadanie”. Lewandowska interweniowała

2 min. czytania
03.07.2023 15:35

„Pytanie na śniadanie” nieustannie dostarcza swoim widzom interesujących tematów oraz rozrywki. Jak to w programach na żywo bywa, wpadki nie są rzadkością i one również są często komentowane przez widzów. Tym razem było o krok od potknięcia, ale czujna prowadząca w mig zareagowała, by uchronić gościnię przed niekomfortową sytuacją. Kiedy zobaczyła coś nietypowego w jej wyglądzie, interweniowała.

O krok od wpadki w "Pytaniu na śniadanie"
fot. TVP/ "Pytanie na śniadanie"/kadr programu

W poniedziałkowym wydaniu „ Pytania na śniadanie” w swoim cyklicznym wejściu pojawiła się Anna Lewandowska, która prezentuje tam wiadomości ze świata show-biznesu. Prezenterka tym razem zaprosiła do studia Alicję Węgorzewską, dyrektorkę Warszawskiej Opery Kameralnej. Pretekstem do spotkania było podsumowanie 32. Festiwalu Mozartowskiego. Gościni opowiadała o wydarzeniu, a w pewnym momencie Anna Lewandowska szepnęła jej coś na ucho. Było o krok od wpadki.

Anna Lewandowska uratowała sytuację w „Pytaniu na śniadanie”

Alicja Węgorzewska pojawiła się w „Pytaniu na śniadanie” w eleganckiej stylizacji, nienagannej fryzurze i makijażu. Jednak w pewnym momencie prezenterka dostrzegła coś niepokojącego w jej wyglądzie. Natychmiast dyskretnie zwróciła gościni uwagę, przekazując jej coś na ucho. Wtedy Węgorzewska zamilkła i próbowała uporać się z czymś, przesuwając językiem po zębach.

- U nas jeszcze wysokie emocje i adrenalina nie spadła – skomentowała Węgorzewska.

Redakcja poleca

Widzowie z pewnością byli bardzo zaintrygowani tym, co się stało. Redakcja Plotka skontaktowała się z osobą z produkcji i udało się ustalić, że rozmówczyni Lewandowskiej miała „coś z zębami”. Nie ujawniono jednak, o co dokładnie chodziło. Z pewnością było to coś, czego prezenterka „Pytania na śniadanie” nie mogła nie zauważyć i wyczuwała, że dojść może do wpadki. Należy pogratulować jej przezorności i troski o osoby zaproszone do studia.

Zobacz także: W "Pytaniu na śniadanie" nowy duet prowadzących. Widzowie już mają dość. "Wymieńcie ją!"

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News