Obserwuj w Google News

Magda Stępień odnosi się do ciąży Pauliny Rzeźniczak. Tego życzy jej dziecku

2 min. czytania
25.09.2023 17:02
Zareaguj Reakcja

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie spodziewają się dziecka. Radosnymi nowinami podzielili się na Instagramie. Dotarły one między innymi do byłej partnerki Jakuba, Magdy Stępień. Ta zwróciła się do nienarodzonej jeszcze pociechy celebrytów.

Magda Stępień zwróciła się do nienarodzonego dziecka Rzeźniczaków. Tego mu życzy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie pobrali się w 2022 roku i niemal od razu zapragnęli powiększyć rodzinę. Niestety pierwsza próba zakończyła się tragedią – Paulina straciła ciążę. Nie poddali się jednak i niedawno mogli pochwalić się fanom radosną nowiną. Na Instagramie opublikowali post, w którym pokazali zdjęcie USG. „Czekamy na ciebie” – napisali pod spodem. W kolejnym wpisie ujawnili płeć dziecka.

Redakcja poleca

Informacje o ciąży Pauliny wywołał niemałe poruszenie. Dotarły między innymi do Magdy Stępień, która wcześniej była związana z Jakubem Rzeźniczakiem.

Magda Stępień reaguje na informacje o ciąży Pauliny Rzeźniczak

Magdalena Stępień zaczęła spotykać się z Jakubem Rzeźniczakiem w 2020 roku. Po kilkunastu miesiącach, gdy ich związek się rozpadał, była w zaawansowanej ciąży. Niestety ich synek zmarł krótko po narodzinach.

Redakcja poleca

Stępień z pewnością ma Rzeźniczakowi wiele do zarzucenia. Nie chce jednak publicznie odnosić się do wieści o ciąży jego żony. W rozmowie z „Jastrząb Post” stwierdziła, że życzy nienarodzonemu jeszcze dziecku piłkarza jak najlepiej. – Nie chcę tego komentować. Życzę dużo zdrowia, pomyślności ich córce i na tym chciałabym poprzestać swoją wypowiedź w tym temacie – powiedziała.

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba