Obserwuj w Google News

Maciej Stuhr rozbawił do łez. Jego wpis o nagłówkach TVP to hit

2 min. czytania
06.06.2023 10:28
Zareaguj Reakcja

Zaciekawiony Maciej Stuhr włączył na swoim telewizorze TVP. Tym, co tam zobaczył, podzielił się z internautami. Jego wpis rozbawił internautów do łez.

Maciej Stuhr
fot. Instagram/@maciej_stuhr/screen

Maciej Stuhr nie ukrywa tego, że nie jest mu po drodze z polityką PiS, a co za tym idzie, raczej nie ogląda kanałów, należących do "reżimowej" telewizji. Jednak po marszu 4 czerwca był na tyle zaciekawiony relacjami publicznego nadawcy, że aż skusił się na odpalenie TVP Info. Doświadczenie to skomentował na Facebooku, przy okazji rozbawiając fanów i prowokując ich do dyskusji na temat Telewizji Polskiej.

Maciej Stuhr żartobliwie o nagłówkach w TVP

Choć TVP nie relacjonowała niedzielnego marszu opozycji, to jednak wydarzenie, które przyciągnęło pół miliona Polaków i w publicznych mediach nie przeszło bez echa. Tradycyjnie jednak tego typu marsze nie spotykają się z aprobatą, a z prześmiewczymi komentarzami publicznego nadawcy, który od dawna jest tubą propagandową PiS. Nie inaczej było tym razem. W TVP Info pojawiły się m.in. nagłówki takie jak: "Z nienawiścią na sztandarach", "Masz nienawiści. Agresja i pogarda celebrytów opozycji", czy "Eurokraci znów atakują Polskę".

Redakcja poleca

Maciej Stuhr, który przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że w żartobliwy sposób komentuje różne medialne wydarzenia, i tym razem postanowił z przymrużeniem oka podejść do propagandy uprawianej przez TVP. Na Facebooku zamieścił prześmiewczy wpis, w którym zachwala narrację publicznego nadawcy.

Popatrzyłem trochę na TVP Info. Podoba mi się ten styl, odwaga i kultura. To zaraża. Zaczynam myśleć tak, jak oni. Teraz przełączyłem na EuroSport i widzę, że Iga ewidentnie uprawia tenis nienawiści

— zażartował aktor.

Maciej Stuhr kpi z TVP. Fani zachwyceni żartem aktora

Słowa Macieja Stuhra spodobały się tysiącom internautów, a wpis w krótkim czasie zyskał blisko 40 tysięcy polubień. Został też skomentowany przez setki internautów, którzy również oglądali TVP z ciekawości. Ich spostrzeżenia są jednoznaczne.

- Też dzisiaj pierwszy raz w tym roku odważyłam się obejrzeć wiadomości. Teraz idę obejrzeć horror, żeby się uspokoić [...]. Opowiadali, że niby wczoraj to był marsz nienawiści, a Tusk namawia wszystkich do powrotu do czasów komuny.
- Tylko proszę nie przełączać na "Trwam", bo tam jest większa dawka tego stylu, odwagi i kultury. Powali każdą cywilizowaną osobę.
- Dawniej trzeba było lecieć do wypożyczalni VHS i obejrzeć film science-fiction o alternatywnej rzeczywistości, a teraz wystarczy kliknąć pilotem i mamy to samo w TVP Info — piszą rozbawieni internauci.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News